Banská Bystrica
11 €/m² • 1.394 m² • Pozemok, Banská Bystrica, Uľanka • 15.000 € • slovakestate.com
Pozemok, Banská Bystrica, Uľanka
1.394 m² • 15.000 €
21 €/m² • 3.970 m² • Pozemok, Banská Bystrica, Majer • 85.000 € • xemar.sk
Pozemok, Banská Bystrica, Majer
3.970 m² • 85.000 €
51 €/m² • 351 m² • Záhrada, Banská Bystrica, Fončorda • 17.900 € • recloud.sk
Záhrada, Banská Bystrica, Fončorda
351 m² • 17.900 €
65 €/m² • 8.111 m² • Stavebná parcela, Banská Bystrica • 525.000 € • xemar.sk
Stavebná parcela, Banská Bystrica
8.111 m² • 525.000 €
81 €/m² • 6.498 m² • Stavebná parcela, Banská Bystrica • 525.000 € • xemar.sk
Stavebná parcela, Banská Bystrica
6.498 m² • 525.000 €
113 €/m² • 586 m² • Pozemok, Banská Bystrica, Sásová, Pieninská • 66.500 € • semireal.sk
Pozemok, Banská Bystrica, Sásová, Pieninská
586 m² • 66.500 €
118 €/m² • 840 m² • Pozemok, Banská Bystrica • 98.800 € • peknebyvanierk.sk
Pozemok, Banská Bystrica
840 m² • 98.800 €
121 €/m² • 4.340 m² • Stavebná parcela, Banská Bystrica • 525.000 € • xemar.sk
Stavebná parcela, Banská Bystrica
4.340 m² • 525.000 €
127 €/m² • 670 m² • Stavebná parcela, Banská Bystrica • 85.000 € • xemar.sk
Stavebná parcela, Banská Bystrica
670 m² • 85.000 €
129 €/m² • 1.781 m² • Pozemok, Banská Bystrica, Kostiviarska • 129 €/m² • newcastle.sk
Pozemok, Banská Bystrica, Kostiviarska
1.781 m² • 129 €/m²
140 €/m² • 1.426 m² • Stavebná parcela, Banská Bystrica, Fončorda • 200.000 € • xemar.sk
Stavebná parcela, Banská Bystrica, Fončorda
1.426 m² • 200.000 €
156 €/m² • 4.040 m² • Stavebná parcela, Banská Bystrica, Radvaň • 630.000 € • salemproperty.sk
Stavebná parcela, Banská Bystrica, Radvaň
4.040 m² • 630.000 €
159 €/m² • 2.195 m² • Stavebná parcela, Banská Bystrica, Radvaň • 349.000 € • salemproperty.sk
Stavebná parcela, Banská Bystrica, Radvaň
2.195 m² • 349.000 €
175 €/m² • 2.550 m² • Stavebná parcela, Banská Bystrica • 445.000 € • xemar.sk
Stavebná parcela, Banská Bystrica
2.550 m² • 445.000 €
187 €/m² • 1.660 m² • Pozemok, Banská Bystrica, Rudlová, Ďumbierska • 310.000 € • teeq.sk
Pozemok, Banská Bystrica, Rudlová, Ďumbierska
1.660 m² • 310.000 €
191 €/m² • 444 m² • Záhrada, Banská Bystrica • 85.000 € • xemar.sk
Záhrada, Banská Bystrica
444 m² • 85.000 €
225 €/m² • 822 m² • Stavebná parcela, Banská Bystrica • 185.000 € • xemar.sk
Stavebná parcela, Banská Bystrica
822 m² • 185.000 €
228 €/m² • 825 m² • Stavebná parcela, Banská Bystrica • 188.000 € • xemar.sk
Stavebná parcela, Banská Bystrica
825 m² • 188.000 €
236 €/m² • 775 m² • Stavebná parcela, Banská Bystrica, Rakytovce • 183.000 € • hdreality.sk
Stavebná parcela, Banská Bystrica, Rakytovce
775 m² • 183.000 €
320 €/m² • 1.400 m² • Pozemok, Banská Bystrica • 448.000 € • realitor.sk
Pozemok, Banská Bystrica
1.400 m² • 448.000 €
345 €/m² • 1.208 m² • Stavebná parcela, Banská Bystrica • 416.800 € • realitybemi.sk
Stavebná parcela, Banská Bystrica
1.208 m² • 416.800 €
400 €/m² • 500 m² • Pozemok, Banská Bystrica • 200.000 € • xemar.sk (New!)
Pozemok, Banská Bystrica
500 m² • 200.000 € (New!)
400 €/m² • 1.000 m² • Stavebná parcela, Banská Bystrica, Fončorda • 400 €/m² • jkvreal.sk
Stavebná parcela, Banská Bystrica, Fončorda
1.000 m² • 400 €/m²
400 €/m² • 1.480 m² • Stavebná parcela, Banská Bystrica, Fončorda • 592.000 € • jkvreal.sk
Stavebná parcela, Banská Bystrica, Fončorda
1.480 m² • 592.000 €
420 €/m² • 440 m² • Stavebná parcela, Banská Bystrica • 185.000 € • xemar.sk
Stavebná parcela, Banská Bystrica
440 m² • 185.000 €
430 €/m² • 581 m² • Pozemok, Banská Bystrica • 250.000 € • recloud.sk
Pozemok, Banská Bystrica
581 m² • 250.000 €
450 €/m² • 411 m² • Stavebná parcela, Banská Bystrica • 185.000 € • xemar.sk
Stavebná parcela, Banská Bystrica
411 m² • 185.000 €
740 €/m² • 601 m² • Stavebná parcela, Banská Bystrica • 445.000 € • xemar.sk
Stavebná parcela, Banská Bystrica
601 m² • 445.000 €
1 207 €/m² • 435 m² • Stavebná parcela, Banská Bystrica • 525.000 € • xemar.sk
Stavebná parcela, Banská Bystrica
435 m² • 525.000 €
581 m² • Pozemok, Banská Bystrica, Fončorda, Gorkého • marksreal.sk
Pozemok, Banská Bystrica, Fončorda, Gorkého
581 m²
Donovaly
7 €/m² • 4.188 m² • Rekreačný pozemok, Donovaly • 29.316 € • romantickechalupy.sk
Rekreačný pozemok, Donovaly
4.188 m² • 29.316 €
62 €/m² • 2.867 m² • Stavebná parcela, Donovaly • 178.000 € • hdreality.sk
Stavebná parcela, Donovaly
2.867 m² • 178.000 €
128 €/m² • 1.467 m² • Stavebná parcela, Donovaly • 187.500 € • remoreality.sk
Stavebná parcela, Donovaly
1.467 m² • 187.500 €
255 €/m² • 1.467 m² • Stavebná parcela, Donovaly • 374.000 € • remoreality.sk
Stavebná parcela, Donovaly
1.467 m² • 374.000 €
255 €/m² • 1.467 m² • Stavebná parcela, Donovaly • 255 €/m² • remoreality.sk
Stavebná parcela, Donovaly
1.467 m² • 255 €/m²
256 €/m² • 1.467 m² • Stavebná parcela, Donovaly • 375.000 € • remoreality.sk
Stavebná parcela, Donovaly
1.467 m² • 375.000 €
388 €/m² • 400 m² • Pozemok, Donovaly • 155.000 € • urbanpartner.sk
Pozemok, Donovaly
400 m² • 155.000 €
Tajov
39 €/m² • 3.500 m² • Rekreačný pozemok, Tajov • 39 €/m² • realityalpia.sk
Rekreačný pozemok, Tajov
3.500 m² • 39 €/m²
Badín
210 €/m² • 1.257 m² • Stavebná parcela, Badín • 210 €/m² • astonreal.sk
Stavebná parcela, Badín
1.257 m² • 210 €/m²
210 €/m² • 2.464 m² • Stavebná parcela, Badín, Banská • 210 €/m² • astonreal.sk
Stavebná parcela, Badín, Banská
2.464 m² • 210 €/m²
210 €/m² • 1.207 m² • Stavebná parcela, Badín, Banská • 210 €/m² • astonreal.sk
Stavebná parcela, Badín, Banská
1.207 m² • 210 €/m²
Poniky
1 €/m² • 14.166 m² • Pozemok, Poniky • 12.700 € • slovakestate.com
Pozemok, Poniky
14.166 m² • 12.700 €
58 €/m² • 3.185 m² • Rekreačný pozemok, Poniky • 185.000 € • xemar.sk
Rekreačný pozemok, Poniky
3.185 m² • 185.000 €
117 €/m² • 1.538 m² • Pozemok, Poniky • 180.000 € • romantickechalupy.sk
Pozemok, Poniky
1.538 m² • 180.000 €
Dolná Mičiná
18 €/m² • 2.598 m² • Pozemok, Dolná Mičiná • 48.000 € • 1bcr.sk
Pozemok, Dolná Mičiná
2.598 m² • 48.000 €
23 €/m² • 1.940 m² • Pozemok, Dolná Mičiná • 45.000 € • jkvreal.sk
Pozemok, Dolná Mičiná
1.940 m² • 45.000 €
Horná Mičiná
81 €/m² • 2.401 m² • Stavebná parcela, Horná Mičiná • 195.000 € • hdreality.sk
Stavebná parcela, Horná Mičiná
2.401 m² • 195.000 €
82 €/m² • 1.201 m² • Stavebná parcela, Horná Mičiná • 99.000 € • hdreality.sk
Stavebná parcela, Horná Mičiná
1.201 m² • 99.000 €
156 €/m² • 416 m² • Pozemok, Horná Mičiná • 65.000 € • remax-slovakia.sk
Pozemok, Horná Mičiná
416 m² • 65.000 €
Malachov
697 €/m² • 638 m² • Stavebná parcela, Malachov • 445.000 € • xemar.sk
Stavebná parcela, Malachov
638 m² • 445.000 €
Slovenská Ľupča
8 €/m² • 8.931 m² • Pozemok, Slovenská Ľupča • 75.000 € • romantickechalupy.sk
Pozemok, Slovenská Ľupča
8.931 m² • 75.000 €
11 €/m² • 1.309 m² • Pozemok, Slovenská Ľupča • 15.000 € • realitybemi.sk
Pozemok, Slovenská Ľupča
1.309 m² • 15.000 €
Ľubietová
19 €/m² • 2.400 m² • Pozemok, Ľubietová • 45.000 € • recloud.sk
Pozemok, Ľubietová
2.400 m² • 45.000 €
82 €/m² • 306 m² • Pozemok, Ľubietová • 25.000 € • romantickechalupy.sk (New!)
Pozemok, Ľubietová
306 m² • 25.000 € (New!)
905 €/m² • 105 m² • Pozemok, Ľubietová • 95.000 € • romantickechalupy.sk
Pozemok, Ľubietová
105 m² • 95.000 €
Riečka
Staré Hory
2 €/m² • 67.503 m² • Lesy, Staré Hory • 115.000 € • romantickechalupy.sk (New!)
Lesy, Staré Hory
67.503 m² • 115.000 € (New!)
6 €/m² • 3.960 m² • Pozemok, Staré Hory • 22.000 € • romantickechalupy.sk
Pozemok, Staré Hory
3.960 m² • 22.000 €
Turecká
17 €/m² • 9.429 m² • Pozemok, Turecká • 159.000 € • astonreal.sk
Pozemok, Turecká
9.429 m² • 159.000 €
34 €/m² • 1.199 m² • Pozemok, Turecká • 41.000 € • romantickechalupy.sk
Pozemok, Turecká
1.199 m² • 41.000 €
Brusno
35 €/m² • 4.236 m² • Pozemok, Brusno, Pod Dubinkou • 149.500 € • astonreal.sk
Pozemok, Brusno, Pod Dubinkou
4.236 m² • 149.500 €
Dolný Harmanec
Dúbravica
1 €/m² • 5.332 m² • Pozemok, Dúbravica • 6.650 € • slovakestate.com
Pozemok, Dúbravica
5.332 m² • 6.650 €
Horné Pršany
35 €/m² • 2.567 m² • Pozemok, Horné Pršany • 89.845 € • 1real.sk
Pozemok, Horné Pršany
2.567 m² • 89.845 €
Hrochoť
208 €/m² • 479 m² • Stavebná parcela, Hrochoť • 99.500 € • xemar.sk
Stavebná parcela, Hrochoť
479 m² • 99.500 €
Kordíky
Motyčky
Moštenica
110 €/m² • 850 m² • Pozemok, Moštenica • 93.500 € • solidnebyvanie.sk
Pozemok, Moštenica
850 m² • 93.500 €
Pohronský Bukovec
1 €/m² • 4.869 m² • Pozemok, Pohronský Bukovec • 4.000 € • slovakestate.com
Pozemok, Pohronský Bukovec
4.869 m² • 4.000 €
Priechod
203 €/m² • 1.110 m² • Pozemok, Priechod • 225.000 € • xemar.sk
Pozemok, Priechod
1.110 m² • 225.000 €
Sebedín-Bečov
95 €/m² • 768 m² • Pozemok, Sebedín-Bečov • 73.000 € • realitybemi.sk
Pozemok, Sebedín-Bečov
768 m² • 73.000 €