Białowieża
31 €/m² • 11.400 m² • Pozemok, Białowieża • 349.000 € • grabowscy.pl
Pozemok, Białowieża
11.400 m² • 349.000 €
40 €/m² • 5.373 m² • Pozemok, Białowieża • 215.000 € • bialystok-nieruchomosci.pl
Pozemok, Białowieża
5.373 m² • 215.000 €
65 €/m² • 5.567 m² • Pozemok, Białowieża • 360.000 € • ambasada-nieruchomosci.pl
Pozemok, Białowieża
5.567 m² • 360.000 €
67 €/m² • 2.373 m² • Pozemok, Białowieża • 160.000 € • modern-house.com.pl
Pozemok, Białowieża
2.373 m² • 160.000 €
75 €/m² • 8.647 m² • Pozemok, Białowieża • 649.000 € • bialystok-nieruchomosci.pl
Pozemok, Białowieża
8.647 m² • 649.000 €
125 €/m² • 1.000 m² • Pozemok, Białowieża • 125.000 € • bialystok-nieruchomosci.pl
Pozemok, Białowieża
1.000 m² • 125.000 €
Eliaszuki
15 €/m² • 7.100 m² • Pozemok, Eliaszuki, Porosłe • 106.500 € • grabowscy.pl
Pozemok, Eliaszuki, Porosłe
7.100 m² • 106.500 €
15 €/m² • 3.700 m² • Pozemok, Eliaszuki, Porosłe • 55.500 € • grabowscy.pl
Pozemok, Eliaszuki, Porosłe
3.700 m² • 55.500 €
40 €/m² • 2.960 m² • Pozemok, Eliaszuki • 118.400 € • studio-nieruchomosci.com.pl
Pozemok, Eliaszuki
2.960 m² • 118.400 €
Jodłówka
11 €/m² • 12.700 m² • Pozemok, Jodłówka • 135.000 € • novido.pl
Pozemok, Jodłówka
12.700 m² • 135.000 €
65 €/m² • 948 m² • Stavebný pozemok, Jodłówka • 61.620 € • polnoc.pl
Stavebný pozemok, Jodłówka
948 m² • 61.620 €
125 €/m² • 876 m² • Stavebný pozemok, Jodłówka • 109.500 € • polnoc.pl
Stavebný pozemok, Jodłówka
876 m² • 109.500 €
Czechy Orlańskie
3 €/m² • 38.400 m² • Pozemok, Czechy Orlańskie • 115.200 € • modern-house.com.pl
Pozemok, Czechy Orlańskie
38.400 m² • 115.200 €
3 €/m² • 54.801 m² • Pozemok, Czechy Orlańskie • 164.403 € • modern-house.com.pl
Pozemok, Czechy Orlańskie
54.801 m² • 164.403 €
Hajnówka
35 €/m² • 7.400 m² • Pozemok, Hajnówka, Dubiny • 260.000 € • area-nieruchomosci.pl
Pozemok, Hajnówka, Dubiny
7.400 m² • 260.000 €
200 €/m² • 5.143 m² • Pozemok, Hajnówka, Targowa • 1.028.600 € • apogeum-nieruchomosci.pl
Pozemok, Hajnówka, Targowa
5.143 m² • 1.028.600 €
Narew
Nowa Łuka
114 €/m² • 1.129 m² • Pozemok, Nowa Łuka, Podleśna • 129.000 € • ni24.com.pl
Pozemok, Nowa Łuka, Podleśna
1.129 m² • 129.000 €
126 €/m² • 1.024 m² • Pozemok, Nowa Łuka, Podleśna • 129.000 € • ni24.com.pl
Pozemok, Nowa Łuka, Podleśna
1.024 m² • 129.000 €
Osówka
165 €/m² • 1.000 m² • Stavebný pozemok, Osówka • 165.000 € • lublin.bigcitybroker.pl
Stavebný pozemok, Osówka
1.000 m² • 165.000 €
Pogorzelce
13 €/m² • 13.068 m² • Pozemok, Pogorzelce • 165.000 € • expresshouse.pl
Pozemok, Pogorzelce
13.068 m² • 165.000 €
11 €/m² • 9.330 m² • Pozemok, Pogorzelce • 104.000 € • wierel.pl
Pozemok, Pogorzelce
9.330 m² • 104.000 €
Postołowo
100 €/m² • 1.420 m² • Pozemok, Postołowo • 142.000 € • pomorskienieruchomosci.pl
Pozemok, Postołowo
1.420 m² • 142.000 €
100 €/m² • 1.414 m² • Pozemok, Postołowo • 141.400 € • pomorskienieruchomosci.pl
Pozemok, Postołowo
1.414 m² • 141.400 €
Siemianówka
55 €/m² • 2.085 m² • Stavebný pozemok, Siemianówka • 115.000 € • domernieruchomosci.pl
Stavebný pozemok, Siemianówka
2.085 m² • 115.000 €
121 €/m² • 4.200 m² • Pozemok, Siemianówka • 510.000 € • em5.pl
Pozemok, Siemianówka
4.200 m² • 510.000 €
Dobrowoda
44 €/m² • 2.229 m² • Pozemok, Dobrowoda • 99.000 € • arka-nieruchomosci.pl
Pozemok, Dobrowoda
2.229 m² • 99.000 €
Doratynka
8 €/m² • 13.100 m² • Pozemok, Doratynka • 110.000 € • grabowscy.pl
Pozemok, Doratynka
13.100 m² • 110.000 €
Dubicze Cerkiewne
50 €/m² • 2.423 m² • Pozemok, Dubicze Cerkiewne • 121.000 € • area-nieruchomosci.pl
Pozemok, Dubicze Cerkiewne
2.423 m² • 121.000 €
Dubiny
54 €/m² • 2.763 m² • Pozemok, Dubiny • 149.999 € • modern-house.com.pl
Pozemok, Dubiny
2.763 m² • 149.999 €
Guszczewina
4 €/m² • 5.710 m² • Pozemok, Guszczewina • 25.000 € • apogeum-nieruchomosci.pl
Pozemok, Guszczewina
5.710 m² • 25.000 €
Janowo
3 €/m² • 64.689 m² • Pozemok, Janowo • 220.000 € • modern-house.com.pl
Pozemok, Janowo
64.689 m² • 220.000 €
Kuzawa
Lewkowo Nowe
15 €/m² • 2.600 m² • Pozemok, Lewkowo Nowe • 39.000 € • dardem.pl
Pozemok, Lewkowo Nowe
2.600 m² • 39.000 €
Mikłaszewo
4 €/m² • 14.503 m² • Pozemok, Mikłaszewo • 65.000 € • dardem.pl
Pozemok, Mikłaszewo
14.503 m² • 65.000 €
Morze
Narewka
39 €/m² • 1.800 m² • Pozemok, Narewka • 70.000 € • apogeum-nieruchomosci.pl
Pozemok, Narewka
1.800 m² • 70.000 €
Nowokornino
19 €/m² • 3.403 m² • Pozemok, Nowokornino • 66.000 € • freedom.pl
Pozemok, Nowokornino
3.403 m² • 66.000 €
Ogrodniki
6 €/m² • 140.000 m² • Pozemok, Ogrodniki • 799.000 € • area-nieruchomosci.pl
Pozemok, Ogrodniki
140.000 m² • 799.000 €
Planta
100 €/m² • 862 m² • Pozemok, Planta • 86.000 € • ambasada-nieruchomosci.pl
Pozemok, Planta
862 m² • 86.000 €
Podborowisko
20 €/m² • 10.000 m² • Pozemok, Podborowisko • 199.000 € • modern-house.com.pl
Pozemok, Podborowisko
10.000 m² • 199.000 €
Rybaki
126 €/m² • 1.132 m² • Pozemok, Rybaki • 143.000 € • nieruchomosci-apartament.pl
Pozemok, Rybaki
1.132 m² • 143.000 €
Skupowo
11 €/m² • 9.980 m² • Pozemok, Skupowo • 109.780 € • grabowscy.pl
Pozemok, Skupowo
9.980 m² • 109.780 €
Stare Berezowo
39 €/m² • 6.586 m² • Pozemok, Stare Berezowo • 260.000 € • studio-nieruchomosci.com.pl
Pozemok, Stare Berezowo
6.586 m² • 260.000 €
Stare Masiewo
128 €/m² • 3.900 m² • Pozemok, Stare Masiewo • 500.000 € • expresshouse.pl
Pozemok, Stare Masiewo
3.900 m² • 500.000 €