Morze
Narew
3 182 €/m² • 66 m² • Dom, Narew, Ogrodowa • 210.000 € • developergo.pl
Dom, Narew, Ogrodowa
66 m² • 210.000 €
4 743 €/m² • 136 m² • Dom, Narew • 645.000 € • goralczyknieruchomosci.pl
Dom, Narew
136 m² • 645.000 €
Białowieża
1 750 €/m² • 240 m² • Dom, Białowieża • 420.000 € • nsnieruchomosci.pl
Dom, Białowieża
240 m² • 420.000 €
3 700 €/m² • 250 m² • Dom, Białowieża • 925.000 € • developergo.pl
Dom, Białowieża
250 m² • 925.000 €
13 688 €/m² • 160 m² • Dom, Białowieża • 2.190.000 € • polnoc.pl
Dom, Białowieża
160 m² • 2.190.000 €
Hajnówka
3 133 €/m² • 150 m² • Dom, Hajnówka, Brzozowa • 470.000 € • modern-house.com.pl
Dom, Hajnówka, Brzozowa
150 m² • 470.000 €
Kleszczele
1 781 €/m² • 73 m² • Dom, Kleszczele, Źródlana • 129.999 € • modern-house.com.pl
Dom, Kleszczele, Źródlana
73 m² • 129.999 €
2 286 €/m² • 70 m² • Dom, Kleszczele, Kolejowa • 160.000 € • bielskanieruchomosci.pl
Dom, Kleszczele, Kolejowa
70 m² • 160.000 €
3 067 €/m² • 75 m² • Dom, Kleszczele, Dobrowodzka • 230.000 € • freedom.pl
Dom, Kleszczele, Dobrowodzka
75 m² • 230.000 €
Nowa Łuka
7 250 €/m² • 40 m² • Dom, Nowa Łuka, Jaworowa • 290.000 € • in-home.com.pl
Dom, Nowa Łuka, Jaworowa
40 m² • 290.000 €
Siemianówka
11 987 €/m² • 75 m² • Dom, Siemianówka, Szkolna • 899.000 € • freedom.pl
Dom, Siemianówka, Szkolna
75 m² • 899.000 €
Borysówka
3 808 €/m² • 260 m² • Dom, Borysówka, Olchowa Kładka • 990.000 € • in-home.com.pl
Dom, Borysówka, Olchowa Kładka
260 m² • 990.000 €
Budy Leśne
10 359 €/m² • 55 m² • Dom, Budy Leśne • 569.732 € • modern-house.com.pl
Dom, Budy Leśne
55 m² • 569.732 €
Eliaszuki
1 807 €/m² • 88 m² • Dom, Eliaszuki • 159.000 € • agenci-nieruchomosci.com
Dom, Eliaszuki
88 m² • 159.000 €
Klejniki
Narewka
4 434 €/m² • 83 m² • Dom, Narewka, Adama Mickiewicza • 368.000 € • east-partners.pl
Dom, Narewka, Adama Mickiewicza
83 m² • 368.000 €
Orzeszkowo
1 707 €/m² • 140 m² • Dom, Orzeszkowo • 239.000 € • randalnieruchomosci.pl
Dom, Orzeszkowo
140 m² • 239.000 €
Postołowo
8 250 €/m² • 120 m² • Dom, Postołowo • 990.000 € • nieruchomosci-apartament.pl
Dom, Postołowo
120 m² • 990.000 €
Skupowo
6 596 €/m² • 235 m² • Dom, Skupowo • 1.550.000 € • dom-polski.com.pl
Dom, Skupowo
235 m² • 1.550.000 €
Stare Berezowo
5 200 €/m² • 50 m² • Dom, Stare Berezowo • 260.000 € • studio-nieruchomosci.com.pl
Dom, Stare Berezowo
50 m² • 260.000 €
Stare Masiewo
3 704 €/m² • 135 m² • Dom, Stare Masiewo • 500.000 € • expresshouse.pl
Dom, Stare Masiewo
135 m² • 500.000 €
Tarnopol
1 720 €/m² • 279 m² • Dom, Tarnopol • 480.000 € • eosnieruchomosci.pl
Dom, Tarnopol
279 m² • 480.000 €
Tyniewicze Duże
2 707 €/m² • 140 m² • Dom, Tyniewicze Duże • 379.000 € • moryls.pl
Dom, Tyniewicze Duże
140 m² • 379.000 €