Rožďalovice
1 500 CZK/m² • 20.325 m² • Pozemok, Rožďalovice • 1.500 CZK/m² • ersreality.cz
Pozemok, Rožďalovice
20.325 m² • 1.500 CZK/m²
2 450 CZK/m² • 1.139 m² • Stavebná parcela, Rožďalovice, Hasina • 2.790.000 CZK • century21.cz
Stavebná parcela, Rožďalovice, Hasina
1.139 m² • 2.790.000 CZK
3 400 CZK/m² • 967 m² • Pozemok, Rožďalovice, Zámostí, Polní • 3.287.800 CZK • rkbohemia.cz
Pozemok, Rožďalovice, Zámostí, Polní
967 m² • 3.287.800 CZK
3 400 CZK/m² • 927 m² • Pozemok, Rožďalovice, Zámostí, Polní • 3.151.893 CZK • rkbohemia.cz
Pozemok, Rožďalovice, Zámostí, Polní
927 m² • 3.151.893 CZK
3 400 CZK/m² • 928 m² • Pozemok, Rožďalovice, Zámostí, Polní • 3.155.293 CZK • rkbohemia.cz
Pozemok, Rožďalovice, Zámostí, Polní
928 m² • 3.155.293 CZK
3 500 CZK/m² • 836 m² • Stavebná parcela, Rožďalovice • 3.500 CZK/m² • nemovitosti.edoreality.cz
Stavebná parcela, Rožďalovice
836 m² • 3.500 CZK/m²
5 092 CZK/m² • 817 m² • Stavebná parcela, Rožďalovice • 4.160.000 CZK • mexinvestment.cz
Stavebná parcela, Rožďalovice
817 m² • 4.160.000 CZK
6.194 m² • Stavební parcela, Rožďalovice, Hasina • realityhelena.cz
Stavební parcela, Rožďalovice, Hasina
6.194 m²
Hořátev
5 868 CZK/m² • 991 m² • Stavebná parcela, Hořátev • 5.868 CZK/m² • mireas.cz
Stavebná parcela, Hořátev
991 m² • 5.868 CZK/m²
5 868 CZK/m² • 1.161 m² • Stavebná parcela, Hořátev • 5.868 CZK/m² • mireas.cz
Stavebná parcela, Hořátev
1.161 m² • 5.868 CZK/m²
5 868 CZK/m² • 1.148 m² • Stavebná parcela, Hořátev • 5.868 CZK/m² • mireas.cz
Stavebná parcela, Hořátev
1.148 m² • 5.868 CZK/m²
5 868 CZK/m² • 909 m² • Stavebná parcela, Hořátev • 5.868 CZK/m² • mireas.cz
Stavebná parcela, Hořátev
909 m² • 5.868 CZK/m²
5 868 CZK/m² • 942 m² • Stavebná parcela, Hořátev • 5.868 CZK/m² • mireas.cz
Stavebná parcela, Hořátev
942 m² • 5.868 CZK/m²
5 868 CZK/m² • 955 m² • Stavebná parcela, Hořátev • 5.868 CZK/m² • mireas.cz
Stavebná parcela, Hořátev
955 m² • 5.868 CZK/m²
Hradištko
2 873 CZK/m² • 3.825 m² • Stavebná parcela, Hradištko, Kersko • 10.990.000 CZK • mmreality.cz
Stavebná parcela, Hradištko, Kersko
3.825 m² • 10.990.000 CZK
3 299 CZK/m² • 1.576 m² • Stavebná parcela, Hradištko • 5.200.000 CZK • realitypomazal.cz
Stavebná parcela, Hradištko
1.576 m² • 5.200.000 CZK
3 440 CZK/m² • 2.196 m² • Pozemok, Hradištko • 7.555.000 CZK • remax-czech.cz
Pozemok, Hradištko
2.196 m² • 7.555.000 CZK
3 605 CZK/m² • 2.247 m² • Pozemok, Hradištko • 8.100.000 CZK • remax-czech.cz
Pozemok, Hradištko
2.247 m² • 8.100.000 CZK
3 875 CZK/m² • 3.226 m² • Pozemok, Hradištko, Kersko • 3.875 CZK/m² • remax-czech.cz
Pozemok, Hradištko, Kersko
3.226 m² • 3.875 CZK/m²
6 393 CZK/m² • 829 m² • Pozemok, Hradištko • 5.300.000 CZK • remax-czech.cz
Pozemok, Hradištko
829 m² • 5.300.000 CZK
Milovice
21 CZK/m² • 29.901 m² • Pozemok, Milovice • 640.370 CZK • moravika.cz
Pozemok, Milovice
29.901 m² • 640.370 CZK
500 CZK/m² • 3.519 m² • Pole, Milovice • 1.760.000 CZK • smsreality.cz
Pole, Milovice
3.519 m² • 1.760.000 CZK
1 500 CZK/m² • 4.340 m² • Komerčný pozemok, Milovice • 1.500 CZK/m² • smsreality.cz
Komerčný pozemok, Milovice
4.340 m² • 1.500 CZK/m²
2 739 CZK/m² • 1.351 m² • Pozemok, Milovice • 2.739 CZK/m² • realityrajhrad.cz
Pozemok, Milovice
1.351 m² • 2.739 CZK/m²
3 859 CZK/m² • 1.034 m² • Stavebná parcela, Milovice • 3.990.000 CZK • century21.cz
Stavebná parcela, Milovice
1.034 m² • 3.990.000 CZK
5 194 CZK/m² • 360 m² • Stavebná parcela, Milovice, Benátecká Vrutice • 1.870.000 CZK • rtsreality.cz
Stavebná parcela, Milovice, Benátecká Vrutice
360 m² • 1.870.000 CZK
(8.406 m²) • Vinohrad, Milovice • 378.590 CZK • moravika.cz
Vinohrad, Milovice
(8.406 m²) • 378.590 CZK
Dvory
44 CZK/m² • 14.829 m² • Pole, Dvory • 650.000 CZK • ersreality.cz
Pole, Dvory
14.829 m² • 650.000 CZK
1 299 CZK/m² • 693 m² • Pozemok, Dvory • 900.000 CZK • zmreality.cz
Pozemok, Dvory
693 m² • 900.000 CZK
1 940 CZK/m² • 4.885 m² • Komerčný pozemok, Dvory • 9.475.000 CZK • carlsbadreality.com
Komerčný pozemok, Dvory
4.885 m² • 9.475.000 CZK
3 700 CZK/m² • 1.056 m² • Stavebná parcela, Dvory, Veleliby • 3.907.200 CZK • era-reality.cz
Stavebná parcela, Dvory, Veleliby
1.056 m² • 3.907.200 CZK
3 725 CZK/m² • 1.420 m² • Komerčný pozemok, Dvory • 5.289.256 CZK • carlsbadreality.com
Komerčný pozemok, Dvory
1.420 m² • 5.289.256 CZK
4 000 CZK/m² • 1.066 m² • Stavebná parcela, Dvory, Veleliby • 4.264.000 CZK • era-reality.cz
Stavebná parcela, Dvory, Veleliby
1.066 m² • 4.264.000 CZK
Chrást
2 117 CZK/m² • 1.305 m² • Stavebná parcela, Chrást • 2.762.500 CZK • century21.cz
Stavebná parcela, Chrást
1.305 m² • 2.762.500 CZK
2 169 CZK/m² • 1.510 m² • Stavebná parcela, Chrást • 3.275.000 CZK • century21.cz
Stavebná parcela, Chrást
1.510 m² • 3.275.000 CZK
3 546 CZK/m² • 1.974 m² • Pozemok, Chrást • 7.000.000 CZK • mmreality.cz
Pozemok, Chrást
1.974 m² • 7.000.000 CZK
3 925 CZK/m² • 637 m² • Pozemok, Chrást • 2.500.000 CZK • mmreality.cz
Pozemok, Chrást
637 m² • 2.500.000 CZK
5 570 CZK/m² • 305 m² • Pozemok, Chrást • 1.699.000 CZK • mmreality.cz
Pozemok, Chrást
305 m² • 1.699.000 CZK
Lysá nad Labem
85 CZK/m² • 6.436 m² • Lesy, Lysá nad Labem • 550.000 CZK • mmreality.cz
Lesy, Lysá nad Labem
6.436 m² • 550.000 CZK
4 049 CZK/m² • 1.704 m² • Pozemok, Lysá nad Labem • 6.900.000 CZK • remax-czech.cz
Pozemok, Lysá nad Labem
1.704 m² • 6.900.000 CZK
4 500 CZK/m² • 1.167 m² • Stavebná parcela, Lysá nad Labem • 5.251.500 CZK • mireas.cz
Stavebná parcela, Lysá nad Labem
1.167 m² • 5.251.500 CZK
5 600 CZK/m² • 925 m² • Pozemok, Lysá nad Labem, Hrabanov • 5.180.000 CZK • mmreality.cz
Pozemok, Lysá nad Labem, Hrabanov
925 m² • 5.180.000 CZK
7 779 CZK/m² • 932 m² • Stavebná parcela, Lysá nad Labem • 7.250.000 CZK • mireas.cz
Stavebná parcela, Lysá nad Labem
932 m² • 7.250.000 CZK
2.396 m² • Stavební parcela, Lysá nad Labem • swisslife-reality.cz
Stavební parcela, Lysá nad Labem
2.396 m²
Sadská
1 700 CZK/m² • 2.455 m² • Pozemok, Sadská • 1.700 CZK/m² • winwinreality.cz
Pozemok, Sadská
2.455 m² • 1.700 CZK/m²
3 008 CZK/m² • 393 m² • Pozemok, Sadská • 1.182.000 CZK • mmreality.cz
Pozemok, Sadská
393 m² • 1.182.000 CZK
3 084 CZK/m² • 334 m² • Pozemok, Sadská • 1.030.000 CZK • mmreality.cz
Pozemok, Sadská
334 m² • 1.030.000 CZK
Choťánky
4 100 CZK/m² • 1.491 m² • Pozemok, Choťánky • 6.113.100 CZK • remax-czech.cz
Pozemok, Choťánky
1.491 m² • 6.113.100 CZK
4 850 CZK/m² • 702 m² • Stavebná parcela, Choťánky • 3.404.700 CZK • swisslife-reality.cz
Stavebná parcela, Choťánky
702 m² • 3.404.700 CZK
5 200 CZK/m² • 1.317 m² • Pozemok, Choťánky • 5.200 CZK/m² • lexxusnorton.cz
Pozemok, Choťánky
1.317 m² • 5.200 CZK/m²
5 600 CZK/m² • 802 m² • Pozemok, Choťánky • 5.600 CZK/m² • lexxusnorton.cz
Pozemok, Choťánky
802 m² • 5.600 CZK/m²
Loučeň
3 406 CZK/m² • 963 m² • Pozemok, Loučeň • 3.280.000 CZK • mireas.cz
Pozemok, Loučeň
963 m² • 3.280.000 CZK
4 809 CZK/m² • 811 m² • Stavebná parcela, Loučeň, Patřín • 3.900.000 CZK • elitemrgroup.cz
Stavebná parcela, Loučeň, Patřín
811 m² • 3.900.000 CZK
5 571 CZK/m² • 2.504 m² • Pozemok, Loučeň • 13.950.000 CZK • century21.cz
Pozemok, Loučeň
2.504 m² • 13.950.000 CZK
5 608 CZK/m² • 444 m² • Pozemok, Loučeň, Patřín, Jivák • 2.490.000 CZK • mmreality.cz
Pozemok, Loučeň, Patřín, Jivák
444 m² • 2.490.000 CZK
6 000 CZK/m² • 1.250 m² • Pozemok, Loučeň • 7.500.000 CZK • century21.cz
Pozemok, Loučeň
1.250 m² • 7.500.000 CZK
Poděbrady
7 602 CZK/m² • 1.034 m² • Pozemok, Poděbrady • 7.860.000 CZK • mmreality.cz
Pozemok, Poděbrady
1.034 m² • 7.860.000 CZK
7 602 CZK/m² • 1.003 m² • Pozemok, Poděbrady • 7.625.000 CZK • mmreality.cz
Pozemok, Poděbrady
1.003 m² • 7.625.000 CZK
8 211 CZK/m² • 804 m² • Pozemok, Poděbrady • 6.601.600 CZK • mmreality.cz
Pozemok, Poděbrady
804 m² • 6.601.600 CZK
11 653 CZK/m² • 599 m² • Pozemok, Poděbrady, Velké Zboží, Truhlářská • 6.980.000 CZK • kwcz.cz
Pozemok, Poděbrady, Velké Zboží, Truhlářská
599 m² • 6.980.000 CZK
16 532 CZK/m² • 496 m² • Pozemok, Poděbrady • 8.200.000 CZK • reality-ria.cz
Pozemok, Poděbrady
496 m² • 8.200.000 CZK
Chleby
50 CZK/m² • 87.342 m² • Pozemok, Chleby • 4.367.100 CZK • remax-czech.cz
Pozemok, Chleby
87.342 m² • 4.367.100 CZK
3 980 CZK/m² • 2.030 m² • Stavebná parcela, Chleby • 8.080.000 CZK • nyxusreality.cz
Stavebná parcela, Chleby
2.030 m² • 8.080.000 CZK
3 967 CZK/m² • 1.157 m² • Stavebná parcela, Chleby • 4.590.000 CZK • nyxusreality.cz
Stavebná parcela, Chleby
1.157 m² • 4.590.000 CZK
3 998 CZK/m² • 873 m² • Stavebná parcela, Chleby • 3.490.000 CZK • nyxusreality.cz
Stavebná parcela, Chleby
873 m² • 3.490.000 CZK
Kněžice
59 CZK/m² • 40.299 m² • Pozemok, Kněžice • 2.377.641 CZK • remax-czech.cz
Pozemok, Kněžice
40.299 m² • 2.377.641 CZK
1 778 CZK/m² • 2.019 m² • Pozemok, Kněžice • 3.590.000 CZK • domybyty.com
Pozemok, Kněžice
2.019 m² • 3.590.000 CZK
Městec Králové
14 CZK/m² • 8.906 m² • Lesy, Městec Králové • 129.000 CZK • mmreality.cz
Lesy, Městec Králové
8.906 m² • 129.000 CZK
3 237 CZK/m² • 1.035 m² • Pozemok, Městec Králové • 3.350.000 CZK • realitysnadne.com
Pozemok, Městec Králové
1.035 m² • 3.350.000 CZK
Opolany
3 146 CZK/m² • 1.144 m² • Pozemok, Opolany, Kanín • 3.599.000 CZK • tpgroup.cz
Pozemok, Opolany, Kanín
1.144 m² • 3.599.000 CZK
Přerov nad Labem
7 770 CZK/m² • 1.659 m² • Stavebná parcela, Přerov nad Labem • 12.890.000 CZK • century21.cz
Stavebná parcela, Přerov nad Labem
1.659 m² • 12.890.000 CZK
9 220 CZK/m² • 141 m² • Stavebná parcela, Přerov nad Labem • 1.300.000 CZK • prima-real.cz
Stavebná parcela, Přerov nad Labem
141 m² • 1.300.000 CZK
(70.048 m²) • Lesy, Přerov nad Labem • 2.390.000 CZK • mmreality.cz
Lesy, Přerov nad Labem
(70.048 m²) • 2.390.000 CZK
Úmyslovice
2 594 CZK/m² • 1.731 m² • Pozemok, Úmyslovice • 4.490.000 CZK • mvreality.cz
Pozemok, Úmyslovice
1.731 m² • 4.490.000 CZK
4 293 CZK/m² • 978 m² • Pozemok, Úmyslovice • 4.198.500 CZK • bidli.cz
Pozemok, Úmyslovice
978 m² • 4.198.500 CZK
(4.331 m²) • Pozemek, Úmyslovice, Ostrov • 5.900.000 CZK • remax-czech.cz
Pozemek, Úmyslovice, Ostrov
(4.331 m²) • 5.900.000 CZK
Vykáň
5 019 CZK/m² • 1.295 m² • Pozemok, Vykáň • 6.500.000 CZK • remax-czech.cz
Pozemok, Vykáň
1.295 m² • 6.500.000 CZK
6 781 CZK/m² • 988 m² • Pozemok, Vykáň • 6.700.000 CZK • remax-czech.cz
Pozemok, Vykáň
988 m² • 6.700.000 CZK
7 432 CZK/m² • 806 m² • Pozemok, Vykáň • 5.990.000 CZK • nemovitosti.maxima.cz
Pozemok, Vykáň
806 m² • 5.990.000 CZK
Bobnice
61 CZK/m² • 34.185 m² • Pozemok, Bobnice • 2.097.450 CZK • remax-czech.cz
Pozemok, Bobnice
34.185 m² • 2.097.450 CZK
(5.257 m²) • Pole, Bobnice • 390.000 CZK • zemedelske-reality.cz
Pole, Bobnice
(5.257 m²) • 390.000 CZK
Dymokury
3 490 CZK/m² • 745 m² • Pozemok, Dymokury • 2.600.000 CZK • mmreality.cz
Pozemok, Dymokury
745 m² • 2.600.000 CZK
Jiřice
55 CZK/m² • 23.867 m² • Pole, Jiřice • 1.312.685 CZK • mireas.cz
Pole, Jiřice
23.867 m² • 1.312.685 CZK
2 801 CZK/m² • 2.853 m² • Pozemok, Jiřice • 7.990.000 CZK • mireas.cz
Pozemok, Jiřice
2.853 m² • 7.990.000 CZK
Kostelní Lhota
3 065 CZK/m² • 1.540 m² • Stavebná parcela, Kostelní Lhota • 4.720.000 CZK • archer-reality.cz
Stavebná parcela, Kostelní Lhota
1.540 m² • 4.720.000 CZK
4 094 CZK/m² • 1.219 m² • Stavebná parcela, Kostelní Lhota • 4.990.000 CZK • hitreality.eu
Stavebná parcela, Kostelní Lhota
1.219 m² • 4.990.000 CZK
Křečkov
4 672 CZK/m² • 854 m² • Stavebná parcela, Křečkov • 3.990.000 CZK • era-reality.cz
Stavebná parcela, Křečkov
854 m² • 3.990.000 CZK
Mcely
2 871 CZK/m² • 1.104 m² • Pozemok, Mcely • 3.170.000 CZK • mmreality.cz
Pozemok, Mcely
1.104 m² • 3.170.000 CZK
2 863 CZK/m² • 1.185 m² • Pozemok, Mcely • 3.393.000 CZK • mmreality.cz
Pozemok, Mcely
1.185 m² • 3.393.000 CZK
Oseček
4 091 CZK/m² • 733 m² • Stavebná parcela, Oseček • 2.999.000 CZK • slabochreality.cz
Stavebná parcela, Oseček
733 m² • 2.999.000 CZK
Pátek
6 128 CZK/m² • 1.183 m² • Stavebná parcela, Pátek • 7.250.000 CZK • elitemrgroup.cz
Stavebná parcela, Pátek
1.183 m² • 7.250.000 CZK
6 355 CZK/m² • 738 m² • Stavebná parcela, Pátek • 4.690.000 CZK • era-reality.cz
Stavebná parcela, Pátek
738 m² • 4.690.000 CZK
Sokoleč
52 CZK/m² • 21.182 m² • Pozemok, Sokoleč • 52 CZK/m² • tana.cz
Pozemok, Sokoleč
21.182 m² • 52 CZK/m²
Vrbová Lhota
14.637 m² • Pozemek, Vrbová Lhota, Poděbradská • oknorealit.cz
Pozemek, Vrbová Lhota, Poděbradská
14.637 m²
Běrunice
1.727 m² • Pozemek, Běrunice, Velké Výkleky • zemedelske-reality.cz
Pozemek, Běrunice, Velké Výkleky
1.727 m²
Čilec
3 147 CZK/m² • 1.128 m² • Pozemok, Čilec • 3.550.000 CZK • mmreality.cz
Pozemok, Čilec
1.128 m² • 3.550.000 CZK
Činěves
3 438 CZK/m² • 312 m² • Pozemok, Činěves • 1.072.600 CZK • remax-czech.cz
Pozemok, Činěves
312 m² • 1.072.600 CZK
Hořany
2 893 CZK/m² • 1.272 m² • Stavebná parcela, Hořany • 3.680.000 CZK • bidli.cz
Stavebná parcela, Hořany
1.272 m² • 3.680.000 CZK
Hradčany
Chroustov
1 539 CZK/m² • 2.274 m² • Pozemok, Chroustov • 3.500.000 CZK • remax-czech.cz
Pozemok, Chroustov
2.274 m² • 3.500.000 CZK
Jíkev
3 718 CZK/m² • 885 m² • Pozemok, Jíkev • 3.290.000 CZK • mmreality.cz
Pozemok, Jíkev
885 m² • 3.290.000 CZK
Kolaje
Kounice
41 CZK/m² • 5.857 m² • Lesy, Kounice • 239.990 CZK • mmreality.cz
Lesy, Kounice
5.857 m² • 239.990 CZK
Krchleby
2 690 CZK/m² • 1.000 m² • Pozemok, Krchleby, Loučeňská • 2.690.000 CZK • remax-czech.cz
Pozemok, Krchleby, Loučeňská
1.000 m² • 2.690.000 CZK
Libice nad Cidlinou
6 740 CZK/m² • 592 m² • Stavebná parcela, Libice nad Cidlinou, Hellichova • 3.990.000 CZK • century21.cz
Stavebná parcela, Libice nad Cidlinou, Hellichova
592 m² • 3.990.000 CZK
Netřebice
108 CZK/m² • 23.139 m² • Pozemok, Netřebice • 2.510.000 CZK • rkstejskal.cz
Pozemok, Netřebice
23.139 m² • 2.510.000 CZK
Nymburk
1 000 CZK/m² • 2.805 m² • Pozemok, Nymburk, Na Splavech • 1.000 CZK/m² • century21.cz
Pozemok, Nymburk, Na Splavech
2.805 m² • 1.000 CZK/m²
Opočnice
3 033 CZK/m² • 1.319 m² • Stavebná parcela, Opočnice • 4.000.000 CZK • realitynovak.cz
Stavebná parcela, Opočnice
1.319 m² • 4.000.000 CZK
Oskořínek
2 196 CZK/m² • 1.594 m² • Pozemok, Oskořínek, Ronovská • 3.500.000 CZK • mmreality.cz
Pozemok, Oskořínek, Ronovská
1.594 m² • 3.500.000 CZK
Sány
4 190 CZK/m² • 907 m² • Stavebná parcela, Sány, Jana Čapka ze Sán • 3.800.000 CZK • goldreality.cz
Stavebná parcela, Sány, Jana Čapka ze Sán
907 m² • 3.800.000 CZK
Seletice
2 623 CZK/m² • 835 m² • Pozemok, Seletice • 2.190.000 CZK • mmreality.cz
Pozemok, Seletice
835 m² • 2.190.000 CZK
Semice
5 238 CZK/m² • 840 m² • Pozemok, Semice • 4.400.000 CZK • mmreality.cz
Pozemok, Semice
840 m² • 4.400.000 CZK
Starý Vestec
(48.734 m²) • Pole, Starý Vestec • 670.000 CZK • mmreality.cz (New!)
Pole, Starý Vestec
(48.734 m²) • 670.000 CZK (New!)
Velenice
844 CZK/m² • 828 m² • Stavebná parcela, Velenice • 699.000 CZK • slpartners.cz
Stavebná parcela, Velenice
828 m² • 699.000 CZK
Velenka
2 408 CZK/m² • 365 m² • Záhrada, Velenka • 879.000 CZK • mmreality.cz
Záhrada, Velenka
365 m² • 879.000 CZK
Vrbice
2 681 CZK/m² • 1.227 m² • Stavebná parcela, Vrbice, Průhon • 3.290.000 CZK • era-reality.cz
Stavebná parcela, Vrbice, Průhon
1.227 m² • 3.290.000 CZK