Třeboň
1 746 CZK/m² • 5.665 m² • Stavebná parcela, Třeboň • 9.890.000 CZK • bydlenicko.tv
Stavebná parcela, Třeboň
5.665 m² • 9.890.000 CZK
1 891 CZK/m² • 4.758 m² • Pozemok, Třeboň • 8.997.000 CZK • qara.cz
Pozemok, Třeboň
4.758 m² • 8.997.000 CZK
1 960 CZK/m² • 4.075 m² • Komerčný pozemok, Třeboň, Břilice • 7.987.000 CZK • bidli.cz
Komerčný pozemok, Třeboň, Břilice
4.075 m² • 7.987.000 CZK
2 800 CZK/m² • 2.134 m² • Stavebná parcela, Třeboň • 5.975.000 CZK • century21.cz
Stavebná parcela, Třeboň
2.134 m² • 5.975.000 CZK
2 990 CZK/m² • 1.042 m² • Pozemok, Třeboň • 2.990 CZK/m² • rkchalupa.cz
Pozemok, Třeboň
1.042 m² • 2.990 CZK/m²
4 470 CZK/m² • 1.085 m² • Stavebná parcela, Třeboň • 4.470 CZK/m² • profinex.cz
Stavebná parcela, Třeboň
1.085 m² • 4.470 CZK/m²
5 200 CZK/m² • 974 m² • Stavebná parcela, Třeboň, Břilice, Boční • 5.200 CZK/m² • profinex.cz
Stavebná parcela, Třeboň, Břilice, Boční
974 m² • 5.200 CZK/m²
(1.099 m²) • Pozemek, Třeboň II, Na Kopečku • 3.945.401 CZK • rkevropa.cz
Pozemek, Třeboň II, Na Kopečku
(1.099 m²) • 3.945.401 CZK
5.132 m² • Stavební parcela, Třeboň II, Pražská • atkinson.cz
Stavební parcela, Třeboň II, Pražská
5.132 m²
Jindřichův Hradec
100 CZK/m² • 2.499 m² • Pozemok, Jindřichův Hradec • 250.000 CZK • fondrealit.cz
Pozemok, Jindřichův Hradec
2.499 m² • 250.000 CZK
537 CZK/m² • 32.591 m² • Pozemok, Jindřichův Hradec, Dolní Radouň • 17.500.000 CZK • remax-czech.cz
Pozemok, Jindřichův Hradec, Dolní Radouň
32.591 m² • 17.500.000 CZK
890 CZK/m² • 11.196 m² • Komerčný pozemok, Jindřichův Hradec • 890 CZK/m² • reality.realitnipani.cz
Komerčný pozemok, Jindřichův Hradec
11.196 m² • 890 CZK/m²
990 CZK/m² • 24.549 m² • Pozemok, Jindřichův Hradec • 24.303.000 CZK • mmreality.cz
Pozemok, Jindřichův Hradec
24.549 m² • 24.303.000 CZK
3 500 CZK/m² • 836 m² • Pozemok, Jindřichův Hradec, Horní Žďár • 3.500 CZK/m² • realitysaskova.cz
Pozemok, Jindřichův Hradec, Horní Žďár
836 m² • 3.500 CZK/m²
(1.019 m²) • Stavební parcela, Jindřichův Hradec, Děbolín • 2.435.410 CZK • boreality.cz
Stavební parcela, Jindřichův Hradec, Děbolín
(1.019 m²) • 2.435.410 CZK
(27.974 m²) • Zemědělská půda, Jindřichův Hradec • 99.000 CZK • personalreality.cz
Zemědělská půda, Jindřichův Hradec
(27.974 m²) • 99.000 CZK
Nová Bystřice
1 337 CZK/m² • 1.488 m² • Pozemok, Nová Bystřice, Klenová • 1.990.000 CZK • remax-czech.cz
Pozemok, Nová Bystřice, Klenová
1.488 m² • 1.990.000 CZK
1 480 CZK/m² • 1.074 m² • Stavebná parcela, Nová Bystřice, Albeř • 1.590.000 CZK • profinex.cz
Stavebná parcela, Nová Bystřice, Albeř
1.074 m² • 1.590.000 CZK
2 000 CZK/m² • 879 m² • Pozemok, Nová Bystřice, Albeř • 2.000 CZK/m² • realitysaskova.cz
Pozemok, Nová Bystřice, Albeř
879 m² • 2.000 CZK/m²
2 470 CZK/m² • 668 m² • Stavebná parcela, Nová Bystřice, Albeř • 1.650.000 CZK • pragam.cz
Stavebná parcela, Nová Bystřice, Albeř
668 m² • 1.650.000 CZK
2 500 CZK/m² • 668 m² • Stavebná parcela, Nová Bystřice, Albeř • 1.670.000 CZK • pragam.cz
Stavebná parcela, Nová Bystřice, Albeř
668 m² • 1.670.000 CZK
3 717 CZK/m² • 2.690 m² • Stavebná parcela, Nová Bystřice • 10.000.000 CZK • swisslife-reality.cz
Stavebná parcela, Nová Bystřice
2.690 m² • 10.000.000 CZK
Chlum u Třeboně
50 CZK/m² • 3.048 m² • Pozemok, Chlum u Třeboně, Žíteč • 152.400 CZK • fondrealit.cz
Pozemok, Chlum u Třeboně, Žíteč
3.048 m² • 152.400 CZK
73 CZK/m² • 6.727 m² • Pozemok, Chlum u Třeboně, Lutová • 490.000 CZK • fondrealit.cz
Pozemok, Chlum u Třeboně, Lutová
6.727 m² • 490.000 CZK
63 CZK/m² • 389.696 m² • Pozemok, Chlum u Třeboně • 24.500.000 CZK • sorent.cz
Pozemok, Chlum u Třeboně
389.696 m² • 24.500.000 CZK
1 400 CZK/m² • 1.374 m² • Pozemok, Chlum u Třeboně, Žíteč • 1.400 CZK/m² • bidli.cz
Pozemok, Chlum u Třeboně, Žíteč
1.374 m² • 1.400 CZK/m²
Studená
15 CZK/m² • 20.620 m² • Pozemok, Studená, Horní Pole • 309.000 CZK • kontaktservis.cz
Pozemok, Studená, Horní Pole
20.620 m² • 309.000 CZK
145 CZK/m² • 31.045 m² • Plochy, Studená • 4.499.000 CZK • mmreality.cz
Plochy, Studená
31.045 m² • 4.499.000 CZK
880 CZK/m² • 3.068 m² • Stavebná parcela, Studená, Olšany • 880 CZK/m² • century21.cz
Stavebná parcela, Studená, Olšany
3.068 m² • 880 CZK/m²
880 CZK/m² • 3.068 m² • Stavebná parcela, Studená, Olšany • 2.700.000 CZK • century21.cz
Stavebná parcela, Studená, Olšany
3.068 m² • 2.700.000 CZK
Suchdol nad Lužnicí
1 258 CZK/m² • 2.377 m² • Stavebná parcela, Suchdol nad Lužnicí, Pražská • 2.990.000 CZK • rkstejskal.cz
Stavebná parcela, Suchdol nad Lužnicí, Pražská
2.377 m² • 2.990.000 CZK
1 450 CZK/m² • 3.468 m² • Stavebná parcela, Suchdol nad Lužnicí • 1.450 CZK/m² • rkchalupa.cz
Stavebná parcela, Suchdol nad Lužnicí
3.468 m² • 1.450 CZK/m²
1 617 CZK/m² • 1.500 m² • Pozemok, Suchdol nad Lužnicí, Benátky • 2.426.000 CZK • rkstejskal.cz
Pozemok, Suchdol nad Lužnicí, Benátky
1.500 m² • 2.426.000 CZK
2 400 CZK/m² • 2.638 m² • Pozemok, Suchdol nad Lužnicí • 2.400 CZK/m² • realvize.cz
Pozemok, Suchdol nad Lužnicí
2.638 m² • 2.400 CZK/m²
2 978 CZK/m² • 836 m² • Stavebná parcela, Suchdol nad Lužnicí • 2.490.000 CZK • rondocb.cz
Stavebná parcela, Suchdol nad Lužnicí
836 m² • 2.490.000 CZK
Záblatí
1 185 CZK/m² • 2.524 m² • Pozemok, Záblatí • 2.990.000 CZK • mmreality.cz
Pozemok, Záblatí
2.524 m² • 2.990.000 CZK
1 187 CZK/m² • 5.047 m² • Pozemok, Záblatí • 5.990.000 CZK • mmreality.cz
Pozemok, Záblatí
5.047 m² • 5.990.000 CZK
1 400 CZK/m² • 1.561 m² • Pozemok, Záblatí • 2.185.400 CZK • rkstejskal.cz
Pozemok, Záblatí
1.561 m² • 2.185.400 CZK
(4.195 m²) • Travní porost, Záblatí • 159.000 CZK • realdomus.cz
Travní porost, Záblatí
(4.195 m²) • 159.000 CZK
Číměř
885 CZK/m² • 5.081 m² • Pozemok, Číměř • 4.495.000 CZK • remax-czech.cz
Pozemok, Číměř
5.081 m² • 4.495.000 CZK
925 CZK/m² • 1.784 m² • Pozemok, Číměř • 1.650.000 CZK • remax-czech.cz
Pozemok, Číměř
1.784 m² • 1.650.000 CZK
1 204 CZK/m² • 4.279 m² • Lúka, Číměř, Nová Ves • 5.150.000 CZK • mmreality.cz
Lúka, Číměř, Nová Ves
4.279 m² • 5.150.000 CZK
Příbraz
38 CZK/m² • 12.695 m² • Pole, Příbraz • 479.000 CZK • mmreality.cz
Pole, Příbraz
12.695 m² • 479.000 CZK
65 CZK/m² • 14.691 m² • Poľnohospodárska puda, Příbraz • 65 CZK/m² • realitysevcik.cz
Poľnohospodárska puda, Příbraz
14.691 m² • 65 CZK/m²
1 790 CZK/m² • 2.100 m² • Stavebná parcela, Příbraz • 1.790 CZK/m² • realitysevcik.cz
Stavebná parcela, Příbraz
2.100 m² • 1.790 CZK/m²
2 682 CZK/m² • 1.115 m² • Pozemok, Příbraz • 2.990.000 CZK • mmreality.cz
Pozemok, Příbraz
1.115 m² • 2.990.000 CZK
Újezdec
90 CZK/m² • 3.441 m² • Lúka, Újezdec • 309.000 CZK • mmreality.cz
Lúka, Újezdec
3.441 m² • 309.000 CZK
114 CZK/m² • 1.633 m² • Lúka, Újezdec • 186.000 CZK • mmreality.cz
Lúka, Újezdec
1.633 m² • 186.000 CZK
1 275 CZK/m² • 1.090 m² • Stavebná parcela, Újezdec • 1.390.000 CZK • zubicek-reality.cz
Stavebná parcela, Újezdec
1.090 m² • 1.390.000 CZK
Višňová
52 CZK/m² • 10.156 m² • Pozemok, Višňová • 530.000 CZK • nemovitosti.maxima.cz
Pozemok, Višňová
10.156 m² • 530.000 CZK
48 CZK/m² • 53.442 m² • Pozemok, Višňová • 2.550.000 CZK • nemovitosti.maxima.cz
Pozemok, Višňová
53.442 m² • 2.550.000 CZK
375 CZK/m² • 1.998 m² • Komerčný pozemok, Višňová • 750.000 CZK • mmreality.cz
Komerčný pozemok, Višňová
1.998 m² • 750.000 CZK
1 084 CZK/m² • 2.296 m² • Stavebná parcela, Višňová • 2.490.000 CZK • zfpreality.cz
Stavebná parcela, Višňová
2.296 m² • 2.490.000 CZK
Záhoří
513 CZK/m² • 10.988 m² • Pozemok, Záhoří • 5.640.000 CZK • mmreality.cz
Pozemok, Záhoří
10.988 m² • 5.640.000 CZK
1 257 CZK/m² • 3.142 m² • Komerčný pozemok, Záhoří • 3.950.000 CZK • mmreality.cz
Komerčný pozemok, Záhoří
3.142 m² • 3.950.000 CZK
1 741 CZK/m² • 856 m² • Pozemok, Záhoří • 1.490.000 CZK • mmreality.cz
Pozemok, Záhoří
856 m² • 1.490.000 CZK
2 738 CZK/m² • 913 m² • Stavebná parcela, Záhoří • 2.500.000 CZK • rknika.cz
Stavebná parcela, Záhoří
913 m² • 2.500.000 CZK
Dešná
427 CZK/m² • 3.468 m² • Pozemok, Dešná • 1.480.000 CZK • home4people.cz
Pozemok, Dešná
3.468 m² • 1.480.000 CZK
Dvory nad Lužnicí
25 CZK/m² • 39.597 m² • Pozemok, Dvory nad Lužnicí • 1.000.000 CZK • realitygp.cz
Pozemok, Dvory nad Lužnicí
39.597 m² • 1.000.000 CZK
44 CZK/m² • 15.292 m² • Pozemok, Dvory nad Lužnicí • 670.000 CZK • realitygp.cz
Pozemok, Dvory nad Lužnicí
15.292 m² • 670.000 CZK
208 CZK/m² • 8.649 m² • Plochy, Dvory nad Lužnicí • 1.799.000 CZK • mmreality.cz
Plochy, Dvory nad Lužnicí
8.649 m² • 1.799.000 CZK
Slavonice
640 CZK/m² • 744 m² • Pozemok, Slavonice, Maříž • 640 CZK/m² • remax-czech.cz
Pozemok, Slavonice, Maříž
744 m² • 640 CZK/m²
773 CZK/m² • 1.281 m² • Pozemok, Slavonice, Stálkov • 990.000 CZK • fondrealit.cz
Pozemok, Slavonice, Stálkov
1.281 m² • 990.000 CZK
Blažejov
Březina
(1.200 m²) • Pozemek, Březina • 790.000 CZK • komplexnireality.cz
Pozemek, Březina
(1.200 m²) • 790.000 CZK
Člunek
1 500 CZK/m² • 933 m² • Stavebná parcela, Člunek • 1.399.500 CZK • bydlenicko.tv
Stavebná parcela, Člunek
933 m² • 1.399.500 CZK
Dačice
Kačlehy
153 CZK/m² • 3.234 m² • Pozemok, Kačlehy • 495.000 CZK • rkchalupa.cz
Pozemok, Kačlehy
3.234 m² • 495.000 CZK
427 CZK/m² • 3.234 m² • Pozemok, Kačlehy • 1.380.000 CZK • remax-czech.cz
Pozemok, Kačlehy
3.234 m² • 1.380.000 CZK
Kostelní Radouň
1 501 CZK/m² • 993 m² • Pozemok, Kostelní Radouň • 1.490.000 CZK • remax-czech.cz
Pozemok, Kostelní Radouň
993 m² • 1.490.000 CZK
1 784 CZK/m² • 880 m² • Stavebná parcela, Kostelní Radouň • 1.570.000 CZK • qara.cz
Stavebná parcela, Kostelní Radouň
880 m² • 1.570.000 CZK
Kunžak
212 CZK/m² • 4.664 m² • Záhrada, Kunžak, Kaproun • 990.000 CZK • mmreality.cz
Záhrada, Kunžak, Kaproun
4.664 m² • 990.000 CZK
953 CZK/m² • 1.670 m² • Pozemok, Kunžak, Valtínov • 1.590.750 CZK • remax-czech.cz
Pozemok, Kunžak, Valtínov
1.670 m² • 1.590.750 CZK
Nová Včelnice
67 CZK/m² • 40.119 m² • Pozemok, Nová Včelnice, Brabec • 2.690.000 CZK • century21.cz
Pozemok, Nová Včelnice, Brabec
40.119 m² • 2.690.000 CZK
1 061 CZK/m² • 1.875 m² • Pozemok, Nová Včelnice • 1.990.000 CZK • bidli.cz
Pozemok, Nová Včelnice
1.875 m² • 1.990.000 CZK
Nová Ves nad Lužnicí
Novosedly nad Nežárkou
626 CZK/m² • 15.968 m² • Pozemok, Novosedly nad Nežárkou, Mláka • 9.990.000 CZK • flatinvest.cz
Pozemok, Novosedly nad Nežárkou, Mláka
15.968 m² • 9.990.000 CZK
3 000 CZK/m² • 1.034 m² • Stavebná parcela, Novosedly nad Nežárkou, Mláka • 3.000 CZK/m² • flatinvest.cz
Stavebná parcela, Novosedly nad Nežárkou, Mláka
1.034 m² • 3.000 CZK/m²
Peč
720 CZK/m² • 1.943 m² • Stavebná parcela, Peč, Lidéřovice • 1.399.000 CZK • bidli.cz
Stavebná parcela, Peč, Lidéřovice
1.943 m² • 1.399.000 CZK
837 CZK/m² • 1.542 m² • Pozemok, Peč, Urbaneč • 1.290.000 CZK • remax-czech.cz
Pozemok, Peč, Urbaneč
1.542 m² • 1.290.000 CZK
Rapšach
1 018 CZK/m² • 3.900 m² • Pozemok, Rapšach • 3.970.000 CZK • mmreality.cz
Pozemok, Rapšach
3.900 m² • 3.970.000 CZK
Rodvínov
272 CZK/m² • 11.001 m² • Pozemok, Rodvínov • 2.990.000 CZK • swisslife-reality.cz
Pozemok, Rodvínov
11.001 m² • 2.990.000 CZK
(4.442 m²) • Lesy, Rodvínov • 310.800 CZK • swisslife-reality.cz
Lesy, Rodvínov
(4.442 m²) • 310.800 CZK
Županovice
279 CZK/m² • 35.858 m² • Plochy, Županovice • 9.990.000 CZK • mmreality.cz
Plochy, Županovice
35.858 m² • 9.990.000 CZK
1 737 CZK/m² • 11.456 m² • Stavebná parcela, Županovice • 19.900.000 CZK • century21.cz
Stavebná parcela, Županovice
11.456 m² • 19.900.000 CZK
Cep
50 CZK/m² • 23.618 m² • Poľnohospodárska puda, Cep • 1.180.900 CZK • realitysevcik.cz
Poľnohospodárska puda, Cep
23.618 m² • 1.180.900 CZK
Cizkrajov
255 CZK/m² • 1.159 m² • Záhrada, Cizkrajov, Holešice • 295.000 CZK • mmreality.cz
Záhrada, Cizkrajov, Holešice
1.159 m² • 295.000 CZK
Halámky
66 CZK/m² • 2.859 m² • Pozemok, Halámky • 190.000 CZK • remax-czech.cz
Pozemok, Halámky
2.859 m² • 190.000 CZK
Horní Pěna
1.083 m² • Pozemek, Horní Pěna, Malíkov nad Nežárkou • fondrealit.cz
Pozemek, Horní Pěna, Malíkov nad Nežárkou
1.083 m²
Horní Skrýchov
2 822 CZK/m² • 1.768 m² • Stavebná parcela, Horní Skrýchov • 4.990.000 CZK • arealityvysocina.cz
Stavebná parcela, Horní Skrýchov
1.768 m² • 4.990.000 CZK
Jarošov nad Nežárkou
1 703 CZK/m² • 1.456 m² • Pozemok, Jarošov nad Nežárkou, Lovětín • 2.480.000 CZK • mmreality.cz
Pozemok, Jarošov nad Nežárkou, Lovětín
1.456 m² • 2.480.000 CZK
Lodhéřov
2 697 CZK/m² • 445 m² • Pozemok, Lodhéřov, Studnice • 1.200.000 CZK • remax-czech.cz
Pozemok, Lodhéřov, Studnice
445 m² • 1.200.000 CZK
Majdalena
623 CZK/m² • 18.720 m² • Pozemok, Majdalena • 11.665.000 CZK • dumrealit.cz
Pozemok, Majdalena
18.720 m² • 11.665.000 CZK
Popelín
1 306 CZK/m² • 1.378 m² • Pozemok, Popelín • 1.800.000 CZK • mmreality.cz
Pozemok, Popelín
1.378 m² • 1.800.000 CZK
Ratiboř
1 315 CZK/m² • 1.430 m² • Pozemok, Ratiboř • 1.880.000 CZK • evavachalova.cz
Pozemok, Ratiboř
1.430 m² • 1.880.000 CZK
Stráž nad Nežárkou
Strmilov
1 290 CZK/m² • 987 m² • Pozemok, Strmilov • 1.273.230 CZK • mmreality.cz
Pozemok, Strmilov
987 m² • 1.273.230 CZK
Střížovice
1 406 CZK/m² • 128 m² • Záhrada, Střížovice • 180.000 CZK • expertareality.cz
Záhrada, Střížovice
128 m² • 180.000 CZK