Sabinov
32 €/m² • 8.292 m² • Pozemok, Sabinov, Levočská • 32 €/m² • archeus.sk
Pozemok, Sabinov, Levočská
8.292 m² • 32 €/m²
55 €/m² • 1.776 m² • Stavebná parcela, Sabinov • 97.680 € • fok.sk
Stavebná parcela, Sabinov
1.776 m² • 97.680 €
63 €/m² • 8.679 m² • Pozemok, Sabinov, Komenského • 550.000 € • simoneproperty.sk
Pozemok, Sabinov, Komenského
8.679 m² • 550.000 €
68 €/m² • 630 m² • Pozemok, Sabinov, Orkucany • 43.000 € • novebyvaniereality.sk
Pozemok, Sabinov, Orkucany
630 m² • 43.000 €
Pečovská Nová Ves
86 €/m² • 1.511 m² • Pozemok, Pečovská Nová Ves, Na Trubalovec • 129.900 € • kingreal.sk
Pozemok, Pečovská Nová Ves, Na Trubalovec
1.511 m² • 129.900 €
94 €/m² • 563 m² • Pozemok, Pečovská Nová Ves • 52.999 € • benard.sk
Pozemok, Pečovská Nová Ves
563 m² • 52.999 €
Drienica
80 €/m² • 1.454 m² • Stavebná parcela, Drienica • 80 €/m² • vasenehnutelnosti.sk
Stavebná parcela, Drienica
1.454 m² • 80 €/m²
Jarovnice
Lipany
26 €/m² • 5.802 m² • Stavebná parcela, Lipany, Sabinovská • 152.000 € • osiris.sk
Stavebná parcela, Lipany, Sabinovská
5.802 m² • 152.000 €
Torysa
Uzovský Šalgov
17 €/m² • 12.361 m² • Pozemok, Uzovský Šalgov • 17 €/m² • kingreal.sk
Pozemok, Uzovský Šalgov
12.361 m² • 17 €/m²