Prešov
1 €/m² • 11.511 m² • Pozemok, Prešov • 11.511 € • mariavargai.sk
Pozemok, Prešov
11.511 m² • 11.511 €
25 €/m² • 5.765 m² • Pozemok, Prešov, Šalgovík • 145.000 € • diamondreality.sk
Pozemok, Prešov, Šalgovík
5.765 m² • 145.000 €
30 €/m² • 5.277 m² • Pozemok, Prešov, Vydumanec • 30 €/m² • benard.sk
Pozemok, Prešov, Vydumanec
5.277 m² • 30 €/m²
36 €/m² • 19.727 m² • Pozemok, Prešov, Šidlovec • 36 €/m² • kosickarealitna.sk
Pozemok, Prešov, Šidlovec
19.727 m² • 36 €/m²
41 €/m² • 458 m² • Pozemok, Prešov, Pod Wilec hôrkou • 18.900 € • archeus.sk (New!)
Pozemok, Prešov, Pod Wilec hôrkou
458 m² • 18.900 € (New!)
42 €/m² • 2.408 m² • Pozemok, Prešov • 42 €/m² • tvojanehnutelnost.sk
Pozemok, Prešov
2.408 m² • 42 €/m²
42 €/m² • 3.104 m² • Stavebná parcela, Prešov • 129.999 € • benard.sk
Stavebná parcela, Prešov
3.104 m² • 129.999 €
44 €/m² • 7.408 m² • Poľnohospodárska pôda, Prešov • 44 €/m² • tvojanehnutelnost.sk
Poľnohospodárska pôda, Prešov
7.408 m² • 44 €/m²
50 €/m² • 5.602 m² • Pozemok, Prešov, Kúty • 50 €/m² • kingreal.sk
Pozemok, Prešov, Kúty
5.602 m² • 50 €/m²
57 €/m² • 392 m² • Záhrada, Prešov, Pod Kamennou baňou • 22.500 € • archeus.sk
Záhrada, Prešov, Pod Kamennou baňou
392 m² • 22.500 €
60 €/m² • 744 m² • Pozemok, Prešov, Okružná • 45.000 € • 3onreal.sk
Pozemok, Prešov, Okružná
744 m² • 45.000 €
69 €/m² • 794 m² • Pozemok, Prešov, Okružná • 55.000 € • 3onreal.sk
Pozemok, Prešov, Okružná
794 m² • 55.000 €
69 €/m² • 1.546 m² • Pozemok, Prešov, Solivar • 69 €/m² • profirealitysabol.sk
Pozemok, Prešov, Solivar
1.546 m² • 69 €/m²
70 €/m² • 5.510 m² • Pozemok, Prešov, Sekčovská • 70 €/m² • diamondreality.sk
Pozemok, Prešov, Sekčovská
5.510 m² • 70 €/m²
72 €/m² • 1.077 m² • Pozemok, Prešov, Okružná • 77.990 € • erdiamo.eu
Pozemok, Prešov, Okružná
1.077 m² • 77.990 €
72 €/m² • 945 m² • Pozemok, Prešov, Okružná • 67.990 € • erdiamo.eu
Pozemok, Prešov, Okružná
945 m² • 67.990 €
74 €/m² • 385 m² • Záhrada, Prešov, Vydumanec • 28.500 € • garantreal.sk
Záhrada, Prešov, Vydumanec
385 m² • 28.500 €
75 €/m² • 2.650 m² • Stavebná parcela, Prešov • 200.000 € • diamondreality.sk
Stavebná parcela, Prešov
2.650 m² • 200.000 €
84 €/m² • 395 m² • Záhrada, Prešov, Šidlovec • 33.000 € • klimkoreality.sk
Záhrada, Prešov, Šidlovec
395 m² • 33.000 €
87 €/m² • 979 m² • Pozemok, Prešov, Nižná Šebastová • 85.000 € • kingreal.sk
Pozemok, Prešov, Nižná Šebastová
979 m² • 85.000 €
89 €/m² • 1.209 m² • Pozemok, Prešov, Kúty • 89 €/m² • marecekreality.sk
Pozemok, Prešov, Kúty
1.209 m² • 89 €/m²
92 €/m² • 7.530 m² • Pozemok, Prešov, Tehelná • 92 €/m² • garantreal.sk
Pozemok, Prešov, Tehelná
7.530 m² • 92 €/m²
94 €/m² • 789 m² • Stavebná parcela, Prešov, Zajačia • 74.000 € • tvojanehnutelnost.sk
Stavebná parcela, Prešov, Zajačia
789 m² • 74.000 €
100 €/m² • 3.850 m² • Pozemok, Prešov • 100 €/m² • profirealitysabol.sk
Pozemok, Prešov
3.850 m² • 100 €/m²
105 €/m² • 22.000 m² • Pozemok, Prešov • 105 €/m² • garantreal.sk
Pozemok, Prešov
22.000 m² • 105 €/m²
118 €/m² • 595 m² • Pozemok, Prešov, Okružná • 69.999 € • benard.sk
Pozemok, Prešov, Okružná
595 m² • 69.999 €
118 €/m² • 1.200 m² • Stavebná parcela, Prešov, Líščia • 141.650 € • garantreal.sk
Stavebná parcela, Prešov, Líščia
1.200 m² • 141.650 €
120 €/m² • 1.018 m² • Pozemok, Prešov, Terchovská • 120 €/m² • realityhofer.sk
Pozemok, Prešov, Terchovská
1.018 m² • 120 €/m²
123 €/m² • 893 m² • Pozemok, Prešov, Dúbravská • 110.000 € • realitybemi.sk
Pozemok, Prešov, Dúbravská
893 m² • 110.000 €
136 €/m² • 944 m² • Pozemok, Prešov, Šidlovec • 128.000 € • staviamebyvanie.sk
Pozemok, Prešov, Šidlovec
944 m² • 128.000 €
140 €/m² • 1.791 m² • Pozemok, Prešov • 140 €/m² • profirealitysabol.sk
Pozemok, Prešov
1.791 m² • 140 €/m²
140 €/m² • 1.242 m² • Stavebná parcela, Prešov • 140 €/m² • jkreal.sk
Stavebná parcela, Prešov
1.242 m² • 140 €/m²
155 €/m² • 550 m² • Pozemok, Prešov, Nižná Šebastová, Agátová • 85.000 € • jkvreal.sk
Pozemok, Prešov, Nižná Šebastová, Agátová
550 m² • 85.000 €
165 €/m² • 829 m² • Pozemok, Prešov • 136.785 € • klimkoreality.sk
Pozemok, Prešov
829 m² • 136.785 €
165 €/m² • 813 m² • Pozemok, Prešov • 134.145 € • klimkoreality.sk
Pozemok, Prešov
813 m² • 134.145 €
170 €/m² • 1.291 m² • Stavebná parcela, Prešov, Šalgovík, Labutia • 170 €/m² • jkvreal.sk
Stavebná parcela, Prešov, Šalgovík, Labutia
1.291 m² • 170 €/m²
229 €/m² • 611 m² • Pozemok, Prešov, Solivar, Banícka • 140.000 € • realityhofer.sk
Pozemok, Prešov, Solivar, Banícka
611 m² • 140.000 €
249 €/m² • 800 m² • Stavebná parcela, Prešov, Šalgovík, Teriakovská • 249 €/m² • garantreal.sk
Stavebná parcela, Prešov, Šalgovík, Teriakovská
800 m² • 249 €/m²
250 €/m² • 432 m² • Stavebná parcela, Prešov, Šalgovík • 108.000 € • fok.sk
Stavebná parcela, Prešov, Šalgovík
432 m² • 108.000 €
250 €/m² • 607 m² • Stavebná parcela, Prešov, Šalgovík • 151.750 € • fok.sk
Stavebná parcela, Prešov, Šalgovík
607 m² • 151.750 €
250 €/m² • 350 m² • Stavebná parcela, Prešov, Šalgovík • 87.500 € • fok.sk
Stavebná parcela, Prešov, Šalgovík
350 m² • 87.500 €
250 €/m² • 590 m² • Pozemok, Prešov, Solivar, Čipkárska • 147.500 € • fok.sk
Pozemok, Prešov, Solivar, Čipkárska
590 m² • 147.500 €
254 €/m² • 608 m² • Stavebná parcela, Prešov, Šalgovík • 154.500 € • jkvreal.sk
Stavebná parcela, Prešov, Šalgovík
608 m² • 154.500 €
300 €/m² • 389 m² • Pozemok, Prešov, Tarjányiho • 300 €/m² • vasenehnutelnosti.sk
Pozemok, Prešov, Tarjányiho
389 m² • 300 €/m²
300 €/m² • 389 m² • Pozemok, Prešov, Tarjányiho • 116.700 € • vasenehnutelnosti.sk
Pozemok, Prešov, Tarjányiho
389 m² • 116.700 €
1 300 €/m² • 892 m² • Pozemok, Prešov, Nižná Šebastová, Strojnícka • 1.160.000 € • garantreal.sk
Pozemok, Prešov, Nižná Šebastová, Strojnícka
892 m² • 1.160.000 €
1.243 m² • Stavebná parcela, Prešov, Vydumanec • kingreal.sk
Stavebná parcela, Prešov, Vydumanec
1.243 m²
1.537 m² • Stavebná parcela, Prešov, Jánošíkova • djsreality.sk
Stavebná parcela, Prešov, Jánošíkova
1.537 m²
Veľký Šariš
10 €/m² • 9.683 m² • Pozemok, Veľký Šariš, Kanaš • 10 €/m² • tomisreal.sk
Pozemok, Veľký Šariš, Kanaš
9.683 m² • 10 €/m²
13 €/m² • 3.244 m² • Pozemok, Veľký Šariš • 13 €/m² • realityhofer.sk
Pozemok, Veľký Šariš
3.244 m² • 13 €/m²
13 €/m² • 7.790 m² • Pole, Veľký Šariš • 13 €/m² • realityhofer.sk
Pole, Veľký Šariš
7.790 m² • 13 €/m²
15 €/m² • 75.208 m² • Pozemok, Veľký Šariš • 15 €/m² • vasenehnutelnosti.sk
Pozemok, Veľký Šariš
75.208 m² • 15 €/m²
58 €/m² • 673 m² • Pozemok, Veľký Šariš • 39.000 € • vasenehnutelnosti.sk
Pozemok, Veľký Šariš
673 m² • 39.000 €
60 €/m² • 420 m² • Pozemok, Veľký Šariš, Kanaš • 25.200 € • garantreal.sk
Pozemok, Veľký Šariš, Kanaš
420 m² • 25.200 €
75 €/m² • 508 m² • Rekreačný pozemok, Veľký Šariš, Pod hradom • 37.999 € • archeus.sk
Rekreačný pozemok, Veľký Šariš, Pod hradom
508 m² • 37.999 €
84 €/m² • 1.367 m² • Stavebná parcela, Veľký Šariš, Kanaš • 84 €/m² • garantreal.sk
Stavebná parcela, Veľký Šariš, Kanaš
1.367 m² • 84 €/m²
99 €/m² • 1.063 m² • Stavebná parcela, Veľký Šariš, Kanaš • 99 €/m² • vasenehnutelnosti.sk
Stavebná parcela, Veľký Šariš, Kanaš
1.063 m² • 99 €/m²
99 €/m² • 2.370 m² • Stavebná parcela, Veľký Šariš, Kanaš • 99 €/m² • garantreal.sk
Stavebná parcela, Veľký Šariš, Kanaš
2.370 m² • 99 €/m²
121 €/m² • 807 m² • Stavebná parcela, Veľký Šariš, Kanaš, Pod Hrbom • 98.000 € • kingreal.sk
Stavebná parcela, Veľký Šariš, Kanaš, Pod Hrbom
807 m² • 98.000 €
121 €/m² • 782 m² • Pozemok, Veľký Šariš • 95.000 € • fpreality.sk
Pozemok, Veľký Šariš
782 m² • 95.000 €
125 €/m² • 1.063 m² • Stavebná parcela, Veľký Šariš, Kanaš • 125 €/m² • garantreal.sk
Stavebná parcela, Veľký Šariš, Kanaš
1.063 m² • 125 €/m²
128 €/m² • 625 m² • Pozemok, Veľký Šariš, Kanaš, Lipová • 80.000 € • fpreality.sk
Pozemok, Veľký Šariš, Kanaš, Lipová
625 m² • 80.000 €
130 €/m² • 760 m² • Stavebná parcela, Veľký Šariš • 98.800 € • recloud.sk
Stavebná parcela, Veľký Šariš
760 m² • 98.800 €
159 €/m² • 441 m² • Stavebná parcela, Veľký Šariš • 69.990 € • tvojmakler.sk
Stavebná parcela, Veľký Šariš
441 m² • 69.990 €
1.120 m² • Stavebná parcela, Veľký Šariš, Zámocká • fok.sk
Stavebná parcela, Veľký Šariš, Zámocká
1.120 m²
4.020 m² • Stavebná parcela, Veľký Šariš, Kanaš, Lipová • djsreality.sk
Stavebná parcela, Veľký Šariš, Kanaš, Lipová
4.020 m²
Haniska
63 €/m² • 1.839 m² • Stavebná parcela, Haniska • 115.000 € • zoomreality.sk
Stavebná parcela, Haniska
1.839 m² • 115.000 €
104 €/m² • 6.000 m² • Pozemok, Haniska • 626.000 € • betainvestment.sk
Pozemok, Haniska
6.000 m² • 626.000 €
132 €/m² • 808 m² • Stavebná parcela, Haniska • 107.000 € • klimkoreality.sk
Stavebná parcela, Haniska
808 m² • 107.000 €
144 €/m² • 723 m² • Stavebná parcela, Haniska • 103.900 € • fpreality.sk
Stavebná parcela, Haniska
723 m² • 103.900 €
Svinia
18 €/m² • 2.697 m² • Pozemok, Svinia, Jarková • 49.000 € • vasenehnutelnosti.sk
Pozemok, Svinia, Jarková
2.697 m² • 49.000 €
25 €/m² • 3.929 m² • Stavebná parcela, Svinia, Hlavná • 25 €/m² • archeus.sk
Stavebná parcela, Svinia, Hlavná
3.929 m² • 25 €/m²
39 €/m² • 3.329 m² • Pozemok, Svinia • 129.000 € • vasenehnutelnosti.sk
Pozemok, Svinia
3.329 m² • 129.000 €
50 €/m² • 1.287 m² • Pozemok, Svinia • 64.000 € • vasenehnutelnosti.sk
Pozemok, Svinia
1.287 m² • 64.000 €
51 €/m² • 2.549 m² • Pozemok, Svinia • 129.000 € • vasenehnutelnosti.sk
Pozemok, Svinia
2.549 m² • 129.000 €
57 €/m² • 689 m² • Stavebná parcela, Svinia, Jarková • 39.500 € • kingreal.sk
Stavebná parcela, Svinia, Jarková
689 m² • 39.500 €
59 €/m² • 611 m² • Stavebná parcela, Svinia • 36.000 € • jkvreal.sk
Stavebná parcela, Svinia
611 m² • 36.000 €
Fintice
63 €/m² • 1.200 m² • Pozemok, Fintice • 75.600 € • betainvestment.sk
Pozemok, Fintice
1.200 m² • 75.600 €
95 €/m² • 940 m² • Stavebná parcela, Fintice • 95 €/m² • diamondreality.sk
Stavebná parcela, Fintice
940 m² • 95 €/m²
120 €/m² • 501 m² • Pozemok, Fintice, Sadová • 60.000 € • 3onreal.sk
Pozemok, Fintice, Sadová
501 m² • 60.000 €
130 €/m² • 815 m² • Pozemok, Fintice, Na Odálke • 130 €/m² • vasenehnutelnosti.sk
Pozemok, Fintice, Na Odálke
815 m² • 130 €/m²
Župčany
13 €/m² • 1.307 m² • Pozemok, Župčany • 17.000 € • vasenehnutelnosti.sk
Pozemok, Župčany
1.307 m² • 17.000 €
37 €/m² • 1.714 m² • Pozemok, Župčany • 64.000 € • vasenehnutelnosti.sk
Pozemok, Župčany
1.714 m² • 64.000 €
43 €/m² • 1.835 m² • Pozemok, Župčany • 79.000 € • vasenehnutelnosti.sk
Pozemok, Župčany
1.835 m² • 79.000 €
47 €/m² • 5.588 m² • Pozemok, Župčany • 265.000 € • vasenehnutelnosti.sk
Pozemok, Župčany
5.588 m² • 265.000 €
73 €/m² • 945 m² • Pozemok, Župčany • 69.000 € • vasenehnutelnosti.sk
Pozemok, Župčany
945 m² • 69.000 €
107 €/m² • 792 m² • Stavebná parcela, Župčany • 85.000 € • vasenehnutelnosti.sk
Stavebná parcela, Župčany
792 m² • 85.000 €
107 €/m² • 791 m² • Stavebná parcela, Župčany • 85.000 € • vasenehnutelnosti.sk
Stavebná parcela, Župčany
791 m² • 85.000 €
Žehňa
26 €/m² • 2.063 m² • Pozemok, Žehňa • 54.000 € • vasenehnutelnosti.sk
Pozemok, Žehňa
2.063 m² • 54.000 €
210 €/m² • 954 m² • Pozemok, Žehňa, Dúbrava • 199.999 € • benard.sk
Pozemok, Žehňa, Dúbrava
954 m² • 199.999 €
Lemešany
28 €/m² • 902 m² • Pozemok, Lemešany • 25.200 € • diamondreality.sk
Pozemok, Lemešany
902 m² • 25.200 €
48 €/m² • 311 m² • Pozemok, Lemešany • 15.000 € • simoneproperty.sk
Pozemok, Lemešany
311 m² • 15.000 €
48 €/m² • 478 m² • Pozemok, Lemešany • 23.000 € • simoneproperty.sk
Pozemok, Lemešany
478 m² • 23.000 €
74 €/m² • 717 m² • Pozemok, Lemešany • 53.000 € • simoneproperty.sk
Pozemok, Lemešany
717 m² • 53.000 €
80 €/m² • 700 m² • Pozemok, Lemešany • 80 €/m² • aarealitykosice.sk
Pozemok, Lemešany
700 m² • 80 €/m²
Terňa
62 €/m² • 985 m² • Pozemok, Terňa, Čergovská • 60.990 € • erdiamo.eu
Pozemok, Terňa, Čergovská
985 m² • 60.990 €
Kapušany
74 €/m² • 1.073 m² • Stavebná parcela, Kapušany • 79.900 € • recloud.sk
Stavebná parcela, Kapušany
1.073 m² • 79.900 €
109 €/m² • 961 m² • Stavebná parcela, Kapušany • 105.000 € • jkreal.sk
Stavebná parcela, Kapušany
961 m² • 105.000 €
Tulčík
65 €/m² • 4.350 m² • Pozemok, Tulčík • 65 €/m² • marecekreality.sk
Pozemok, Tulčík
4.350 m² • 65 €/m²
95 €/m² • 480 m² • Pozemok, Tulčík • 45.500 € • novebyvaniereality.sk
Pozemok, Tulčík
480 m² • 45.500 €
Brežany
23 €/m² • 5.183 m² • Stavebná parcela, Brežany • 121.000 € • 3onreal.sk
Stavebná parcela, Brežany
5.183 m² • 121.000 €
Drienov
114 €/m² • 967 m² • Stavebná parcela, Drienov • 110.000 € • fok.sk
Stavebná parcela, Drienov
967 m² • 110.000 €
Gregorovce
69 €/m² • 966 m² • Stavebná parcela, Gregorovce • 69 €/m² • garantreal.sk
Stavebná parcela, Gregorovce
966 m² • 69 €/m²
408 €/m² • 1.349 m² • Stavebná parcela, Gregorovce • 550.059 € • garantreal.sk
Stavebná parcela, Gregorovce
1.349 m² • 550.059 €
Kokošovce
43 €/m² • 803 m² • Pozemok, Kokošovce, Sigord • 34.530 € • garantreal.sk
Pozemok, Kokošovce, Sigord
803 m² • 34.530 €
43 €/m² • 568 m² • Pozemok, Kokošovce, Sigord • 24.450 € • garantreal.sk
Pozemok, Kokošovce, Sigord
568 m² • 24.450 €
171 €/m² • 2.515 m² • Rekreačný pozemok, Kokošovce, Sigord • 430.045 € • garantreal.sk
Rekreačný pozemok, Kokošovce, Sigord
2.515 m² • 430.045 €
Lada
74 €/m² • 1.082 m² • Stavebná parcela, Lada • 79.900 € • 3onreal.sk
Stavebná parcela, Lada
1.082 m² • 79.900 €
93 €/m² • 1.410 m² • Stavebná parcela, Lada • 93 €/m² • garantreal.sk
Stavebná parcela, Lada
1.410 m² • 93 €/m²
Malý Šariš
11 €/m² • 32.206 m² • Pozemok, Malý Šariš • 11 €/m² • fpreality.sk
Pozemok, Malý Šariš
32.206 m² • 11 €/m²
49 €/m² • 1.330 m² • Pozemok, Malý Šariš • 65.000 € • vasenehnutelnosti.sk
Pozemok, Malý Šariš
1.330 m² • 65.000 €
135 €/m² • 438 m² • Pozemok, Malý Šariš • 59.000 € • vasenehnutelnosti.sk
Pozemok, Malý Šariš
438 m² • 59.000 €
Rokycany
1 €/m² • 125.142 m² • Pozemok, Rokycany • 125.000 € • slovakestate.com
Pozemok, Rokycany
125.142 m² • 125.000 €
1 €/m² • 70.021 m² • Pozemok, Rokycany • 65.000 € • slovakestate.com
Pozemok, Rokycany
70.021 m² • 65.000 €
1 €/m² • 244.464 m² • Rekreačný pozemok, Rokycany • 250.000 € • slovakestate.com
Rekreačný pozemok, Rokycany
244.464 m² • 250.000 €
Ruská Nová Ves
75 €/m² • 733 m² • Stavebná parcela, Ruská Nová Ves • 75 €/m² • rkorea.sk
Stavebná parcela, Ruská Nová Ves
733 m² • 75 €/m²
Varhaňovce
19 €/m² • 3.225 m² • Stavebná parcela, Varhaňovce • 59.990 € • vianemareal.eu
Stavebná parcela, Varhaňovce
3.225 m² • 59.990 €
63 €/m² • 1.106 m² • Stavebná parcela, Varhaňovce • 70.000 € • archeus.sk
Stavebná parcela, Varhaňovce
1.106 m² • 70.000 €
Vyšná Šebastová
109 €/m² • 755 m² • Stavebná parcela, Vyšná Šebastová • 82.000 € • vasenehnutelnosti.sk
Stavebná parcela, Vyšná Šebastová
755 m² • 82.000 €
150 €/m² • 700 m² • Stavebná parcela, Vyšná Šebastová • 105.000 € • jkvreal.sk
Stavebná parcela, Vyšná Šebastová
700 m² • 105.000 €
157 €/m² • 700 m² • Pozemok, Vyšná Šebastová • 110.000 € • konex-reality.sk
Pozemok, Vyšná Šebastová
700 m² • 110.000 €
Víťaz
30 €/m² • 1.090 m² • Záhrada, Víťaz, Dolina • 33.000 € • benard.sk
Záhrada, Víťaz, Dolina
1.090 m² • 33.000 €
76 €/m² • 700 m² • Pozemok, Víťaz, Dolina • 53.000 € • benard.sk
Pozemok, Víťaz, Dolina
700 m² • 53.000 €
Ľubotice
93 €/m² • 592 m² • Záhrada, Ľubotice • 54.990 € • vasenehnutelnosti.sk
Záhrada, Ľubotice
592 m² • 54.990 €
Fulianka
Lipníky
133 €/m² • 1.153 m² • Pozemok, Lipníky • 153.000 € • konex-reality.sk
Pozemok, Lipníky
1.153 m² • 153.000 €
Podhorany
40 €/m² • 1.249 m² • Pozemok, Podhorany • 50.000 € • realityhofer.sk
Pozemok, Podhorany
1.249 m² • 50.000 €
81 €/m² • 830 m² • Stavebná parcela, Podhorany • 67.000 € • trendyreal.sk
Stavebná parcela, Podhorany
830 m² • 67.000 €
Záhradné
20 €/m² • 26.088 m² • Pozemok, Záhradné • 20 €/m² • kingreal.sk
Pozemok, Záhradné
26.088 m² • 20 €/m²
49 €/m² • 3.562 m² • Pozemok, Záhradné • 176.000 € • kingreal.sk
Pozemok, Záhradné
3.562 m² • 176.000 €
Čelovce
2 €/m² • 23.980 m² • Pozemok, Čelovce • 38.780 € • rsmansory.sk
Pozemok, Čelovce
23.980 m² • 38.780 €
12 €/m² • 6.976 m² • Pozemok, Čelovce • 12 €/m² • tvojanehnutelnost.sk
Pozemok, Čelovce
6.976 m² • 12 €/m²
Abranovce
Chminianska Nová Ves
64 €/m² • 575 m² • Pozemok, Chminianska Nová Ves, Bunde • 37.000 € • klimkoreality.sk
Pozemok, Chminianska Nová Ves, Bunde
575 m² • 37.000 €
Drienovská Nová Ves
24 €/m² • 2.621 m² • Pozemok, Drienovská Nová Ves • 24 €/m² • staviamebyvanie.sk
Pozemok, Drienovská Nová Ves
2.621 m² • 24 €/m²
Dulova Ves
Fričovce
16 €/m² • 11.510 m² • Pozemok, Fričovce • 180.000 € • romantickechalupy.sk
Pozemok, Fričovce
11.510 m² • 180.000 €
Kendice
63 €/m² • 1.041 m² • Stavebná parcela, Kendice • 66.000 € • diamondreality.sk
Stavebná parcela, Kendice
1.041 m² • 66.000 €
Kvačany
Lipovce
Ličartovce
48 €/m² • 2.072 m² • Pozemok, Ličartovce • 99.900 € • klimkoreality.sk
Pozemok, Ličartovce
2.072 m² • 99.900 €
Ondrašovce
17 €/m² • 3.996 m² • Pozemok, Ondrašovce • 69.000 € • djsreality.sk
Pozemok, Ondrašovce
3.996 m² • 69.000 €
Radatice
Tuhrina
Zlatá Baňa
49 €/m² • 286 m² • Pozemok, Zlatá Baňa • 49 €/m² • konex-reality.sk
Pozemok, Zlatá Baňa
286 m² • 49 €/m²
Záborské
Šarišské Bohdanovce
36 €/m² • 5.508 m² • Pozemok, Šarišské Bohdanovce • 199.900 € • orangereal.sk
Pozemok, Šarišské Bohdanovce
5.508 m² • 199.900 €