Dolný Kubín
19 €/m² • 6.383 m² • Pozemok, Dolný Kubín, Medzihradné • 120.000 € • cbf-reality.sk
Pozemok, Dolný Kubín, Medzihradné
6.383 m² • 120.000 €
25 €/m² • 7.000 m² • Pozemok, Dolný Kubín, Srňacie • 25 €/m² • astonreal.sk
Pozemok, Dolný Kubín, Srňacie
7.000 m² • 25 €/m²
25 €/m² • 2.147 m² • Pozemok, Dolný Kubín, Srňacie • 25 €/m² • astonreal.sk
Pozemok, Dolný Kubín, Srňacie
2.147 m² • 25 €/m²
46 €/m² • 747 m² • Záhrada, Dolný Kubín • 34.400 € • realityalpia.sk (New!)
Záhrada, Dolný Kubín
747 m² • 34.400 € (New!)
47 €/m² • 8.469 m² • Pozemok, Dolný Kubín • 47 €/m² • rkorea.sk
Pozemok, Dolný Kubín
8.469 m² • 47 €/m²
47 €/m² • 17.624 m² • Pozemok, Dolný Kubín • 47 €/m² • rkorea.sk
Pozemok, Dolný Kubín
17.624 m² • 47 €/m²
138 €/m² • 600 m² • Rekreačný pozemok, Dolný Kubín • 138 €/m² • rkorea.sk
Rekreačný pozemok, Dolný Kubín
600 m² • 138 €/m²
280 €/m² • 175 m² • Pozemok, Dolný Kubín, Mokraď • 49.000 € • rkorea.sk
Pozemok, Dolný Kubín, Mokraď
175 m² • 49.000 €
Vyšný Kubín
1 €/m² • 37.743 m² • Pozemok, Vyšný Kubín • 35.500 € • rkorea.sk
Pozemok, Vyšný Kubín
37.743 m² • 35.500 €
21 €/m² • 1.388 m² • Pozemok, Vyšný Kubín • 21 €/m² • rkorea.sk
Pozemok, Vyšný Kubín
1.388 m² • 21 €/m²
33 €/m² • 6.019 m² • Pozemok, Vyšný Kubín • 33 €/m² • rkorea.sk
Pozemok, Vyšný Kubín
6.019 m² • 33 €/m²
120 €/m² • 876 m² • Stavebná parcela, Vyšný Kubín • 120 €/m² • rkorea.sk
Stavebná parcela, Vyšný Kubín
876 m² • 120 €/m²
120 €/m² • 992 m² • Stavebná parcela, Vyšný Kubín • 120 €/m² • rkorea.sk
Stavebná parcela, Vyšný Kubín
992 m² • 120 €/m²
120 €/m² • 938 m² • Stavebná parcela, Vyšný Kubín • 120 €/m² • rkorea.sk
Stavebná parcela, Vyšný Kubín
938 m² • 120 €/m²
120 €/m² • 1.103 m² • Pozemok, Vyšný Kubín • 120 €/m² • rkorea.sk
Pozemok, Vyšný Kubín
1.103 m² • 120 €/m²
120 €/m² • 989 m² • Stavebná parcela, Vyšný Kubín • 120 €/m² • rkorea.sk
Stavebná parcela, Vyšný Kubín
989 m² • 120 €/m²
130 €/m² • 851 m² • Stavebná parcela, Vyšný Kubín • 130 €/m² • rkorea.sk
Stavebná parcela, Vyšný Kubín
851 m² • 130 €/m²
Dlhá nad Oravou
45 €/m² • 3.109 m² • Pozemok, Dlhá nad Oravou • 139.900 € • bosen.sk
Pozemok, Dlhá nad Oravou
3.109 m² • 139.900 €
75 €/m² • 931 m² • Stavebná parcela, Dlhá nad Oravou • 75 €/m² • rkorea.sk
Stavebná parcela, Dlhá nad Oravou
931 m² • 75 €/m²
96 €/m² • 395 m² • Pozemok, Dlhá nad Oravou • 96 €/m² • realityalpia.sk
Pozemok, Dlhá nad Oravou
395 m² • 96 €/m²
96 €/m² • 814 m² • Pozemok, Dlhá nad Oravou • 96 €/m² • realityalpia.sk
Pozemok, Dlhá nad Oravou
814 m² • 96 €/m²
96 €/m² • 872 m² • Pozemok, Dlhá nad Oravou • 96 €/m² • realityalpia.sk
Pozemok, Dlhá nad Oravou
872 m² • 96 €/m²
96 €/m² • 823 m² • Pozemok, Dlhá nad Oravou • 96 €/m² • realityalpia.sk
Pozemok, Dlhá nad Oravou
823 m² • 96 €/m²
Párnica
10 €/m² • 8.618 m² • Pozemok, Párnica • 10 €/m² • realityalpia.sk
Pozemok, Párnica
8.618 m² • 10 €/m²
60 €/m² • 1.507 m² • Pozemok, Párnica • 90.420 € • realitykomplex.sk
Pozemok, Párnica
1.507 m² • 90.420 €
64 €/m² • 2.991 m² • Stavebná parcela, Párnica • 64 €/m² • rkorea.sk
Stavebná parcela, Párnica
2.991 m² • 64 €/m²
Veličná
120 €/m² • 1.012 m² • Stavebná parcela, Veličná • 120 €/m² • rkspirit.sk (New!)
Stavebná parcela, Veličná
1.012 m² • 120 €/m² (New!)
128 €/m² • 400 m² • Stavebná parcela, Veličná • 51.200 € • rkspirit.sk (New!)
Stavebná parcela, Veličná
400 m² • 51.200 € (New!)
Jasenová
5 €/m² • 2.581 m² • Pozemok, Jasenová • 12.905 € • realityfischer.sk
Pozemok, Jasenová
2.581 m² • 12.905 €
139 €/m² • 809 m² • Stavebná parcela, Jasenová • 139 €/m² • rkorea.sk
Stavebná parcela, Jasenová
809 m² • 139 €/m²
Oravská Poruba
29 €/m² • 3.616 m² • Poľnohospodárska pôda, Oravská Poruba • 29 €/m² • rkorea.sk
Poľnohospodárska pôda, Oravská Poruba
3.616 m² • 29 €/m²
129 €/m² • 416 m² • Stavebná parcela, Oravská Poruba • 129 €/m² • rkorea.sk
Stavebná parcela, Oravská Poruba
416 m² • 129 €/m²
139 €/m² • 989 m² • Stavebná parcela, Oravská Poruba • 139 €/m² • rkorea.sk
Stavebná parcela, Oravská Poruba
989 m² • 139 €/m²
Leštiny
68 €/m² • 881 m² • Stavebná parcela, Leštiny • 68 €/m² • rkorea.sk
Stavebná parcela, Leštiny
881 m² • 68 €/m²
Medzibrodie nad Oravou
40 €/m² • 999 m² • Pozemok, Medzibrodie nad Oravou • 40 €/m² • rkorea.sk
Pozemok, Medzibrodie nad Oravou
999 m² • 40 €/m²
110 €/m² • 1.213 m² • Stavebná parcela, Medzibrodie nad Oravou • 110 €/m² • rkorea.sk
Stavebná parcela, Medzibrodie nad Oravou
1.213 m² • 110 €/m²
Pucov
Zázrivá
187 €/m² • 481 m² • Stavebná parcela, Zázrivá • 89.900 € • realityiq.sk
Stavebná parcela, Zázrivá
481 m² • 89.900 €
Žaškov
Chlebnice
84 €/m² • 589 m² • Pozemok, Chlebnice • 84 €/m² • realityalpia.sk
Pozemok, Chlebnice
589 m² • 84 €/m²
Horná Lehota
38 €/m² • 1.415 m² • Pozemok, Horná Lehota • 38 €/m² • rkorea.sk
Pozemok, Horná Lehota
1.415 m² • 38 €/m²
Kraľovany
60 €/m² • 1.075 m² • Rekreačný pozemok, Kraľovany • 65.000 € • reality-rent.sk
Rekreačný pozemok, Kraľovany
1.075 m² • 65.000 €
Osádka
Pribiš
48 €/m² • 1.132 m² • Stavebná parcela, Pribiš • 54.336 € • rkorea.sk
Stavebná parcela, Pribiš
1.132 m² • 54.336 €