Tywęzy
69 €/m² • 1.387 m² • Stavebný pozemok, Tywęzy • 69 €/m² • wgn.pl
Stavebný pozemok, Tywęzy
1.387 m² • 69 €/m²
69 €/m² • 1.776 m² • Stavebný pozemok, Tywęzy • 69 €/m² • wgn.pl
Stavebný pozemok, Tywęzy
1.776 m² • 69 €/m²
69 €/m² • 1.549 m² • Stavebný pozemok, Tywęzy • 69 €/m² • wgn.pl
Stavebný pozemok, Tywęzy
1.549 m² • 69 €/m²
69 €/m² • 1.409 m² • Stavebný pozemok, Tywęzy • 69 €/m² • wgn.pl
Stavebný pozemok, Tywęzy
1.409 m² • 69 €/m²
69 €/m² • 3.378 m² • Stavebný pozemok, Tywęzy • 69 €/m² • wgn.pl
Stavebný pozemok, Tywęzy
3.378 m² • 69 €/m²
Nowiec
120 €/m² • 3.326 m² • Pozemok, Nowiec • 400.000 € • pomorskienieruchomosci.pl
Pozemok, Nowiec
3.326 m² • 400.000 €
Przezmark
105 €/m² • 1.188 m² • Pozemok, Przezmark • 125.000 € • freedom.pl
Pozemok, Przezmark
1.188 m² • 125.000 €
108 €/m² • 1.187 m² • Stavebný pozemok, Przezmark • 128.000 € • maka.nieruchomosci.pl
Stavebný pozemok, Przezmark
1.187 m² • 128.000 €
Sztum
394 €/m² • 11.518 m² • Pozemok, Sztum, Sienkiewicza • 4.533.484 € • realtyzone.pl
Pozemok, Sztum, Sienkiewicza
11.518 m² • 4.533.484 €
Biała Góra
Dworek
Dzierzgoń
115 €/m² • 1.001 m² • Pozemok, Dzierzgoń • 115.000 € • invilla.pl
Pozemok, Dzierzgoń
1.001 m² • 115.000 €
Gościszewo
70 €/m² • 2.412 m² • Pozemok, Gościszewo • 169.000 € • freedom.pl
Pozemok, Gościszewo
2.412 m² • 169.000 €
Koniecwałd
15 €/m² • 13.802 m² • Pozemok, Koniecwałd • 210.000 € • nieruchomosci-apartament.pl
Pozemok, Koniecwałd
13.802 m² • 210.000 €
Kępina
25 €/m² • 37.986 m² • Pozemok, Kępina • 949.000 € • realtyzone.pl
Pozemok, Kępina
37.986 m² • 949.000 €
Szropy
Sztumska Wieś
79 €/m² • 870 m² • Pozemok, Sztumska Wieś • 69.000 € • uzlis-nieruchomosci.pl
Pozemok, Sztumska Wieś
870 m² • 69.000 €