Krynica-Zdrój
4 444 €/m² • 36 m² • Byt, Krynica-Zdrój • 160.000 € • bezposrednio.pl
Byt, Krynica-Zdrój
36 m² • 160.000 €
9 217 €/m² • 44 m² • 1 pokój, Krynica-Zdrój • 405.527 € • propertyhomes.pl
1 pokój, Krynica-Zdrój
44 m² • 405.527 €
9 980 €/m² • 50 m² • 2 izby, Krynica-Zdrój, Czarny Potok • 499.000 € • wdpartner.pl
2 izby, Krynica-Zdrój, Czarny Potok
50 m² • 499.000 €
10 207 €/m² • 29 m² • 1 pokój, Krynica-Zdrój, Stara Droga • 296.000 € • investor.waw.pl
1 pokój, Krynica-Zdrój, Stara Droga
29 m² • 296.000 €
10 926 €/m² • 27 m² • 1 pokój, Krynica-Zdrój • 295.000 € • klimczak-ns.pl
1 pokój, Krynica-Zdrój
27 m² • 295.000 €
11 818 €/m² • 55 m² • 3 izby, Krynica-Zdrój • 650.000 € • serwin.com.pl
3 izby, Krynica-Zdrój
55 m² • 650.000 €
12 030 €/m² • 133 m² • 5 pokoje, Krynica-Zdrój • 1.600.000 € • serwin.com.pl
5 pokoje, Krynica-Zdrój
133 m² • 1.600.000 €
12 357 €/m² • 42 m² • 2 izby, Krynica-Zdrój, Źródlana • 519.000 € • homfi.com
2 izby, Krynica-Zdrój, Źródlana
42 m² • 519.000 €
12 778 €/m² • 36 m² • 2 izby, Krynica-Zdrój, Źródlana • 460.000 € • homfi.com
2 izby, Krynica-Zdrój, Źródlana
36 m² • 460.000 €
14 455 €/m² • 55 m² • 3 izby, Krynica-Zdrój • 795.000 € • petryla.pl
3 izby, Krynica-Zdrój
55 m² • 795.000 €
21 623 €/m² • 41 m² • 2 izby, Krynica-Zdrój • 886.554 € • houseexpert.pl (New!)
2 izby, Krynica-Zdrój
41 m² • 886.554 € (New!)
Świniarsko
8 615 €/m² • 39 m² • 2 izby, Świniarsko • 336.000 € • house.nieruchomosci.pl
2 izby, Świniarsko
39 m² • 336.000 €
8 725 €/m² • 61 m² • 4 izby, Świniarsko • 532.232 € • house.nieruchomosci.pl
4 izby, Świniarsko
61 m² • 532.232 €
8 771 €/m² • 57 m² • 3 izby, Świniarsko • 499.950 € • house.nieruchomosci.pl
3 izby, Świniarsko
57 m² • 499.950 €
8 785 €/m² • 61 m² • 4 izby, Świniarsko • 535.900 € • house.nieruchomosci.pl
4 izby, Świniarsko
61 m² • 535.900 €
9 065 €/m² • 54 m² • 3 izby, Świniarsko • 489.500 € • house.nieruchomosci.pl
3 izby, Świniarsko
54 m² • 489.500 €
9 234 €/m² • 54 m² • 3 izby, Świniarsko • 498.650 € • house.nieruchomosci.pl
3 izby, Świniarsko
54 m² • 498.650 €
9 253 €/m² • 54 m² • 3 izby, Świniarsko • 499.670 € • house.nieruchomosci.pl
3 izby, Świniarsko
54 m² • 499.670 €
Polna
10 907 €/m² • 54 m² • 3 izby, Polna • 589.000 € • posredniknieruchomosci.pl (New!)
3 izby, Polna
54 m² • 589.000 € (New!)
10 926 €/m² • 31 m² • 1 pokój, Polna • 338.703 € • posredniknieruchomosci.pl (New!)
1 pokój, Polna
31 m² • 338.703 € (New!)
11 161 €/m² • 27 m² • 1 pokój, Polna • 301.345 € • posredniknieruchomosci.pl
1 pokój, Polna
27 m² • 301.345 €
Niskowa
Chełmiec
9 688 €/m² • 32 m² • 1 pokój, Chełmiec • 310.000 € • imperiumns.pl
1 pokój, Chełmiec
32 m² • 310.000 €
Dąbrowa
Gródek nad Dunajcem
5 790 €/m² • 62 m² • 3 izby, Gródek nad Dunajcem • 359.000 € • klimczak-ns.pl
3 izby, Gródek nad Dunajcem
62 m² • 359.000 €
Mochnaczka Niżna
12 004 €/m² • 67 m² • 3 izby, Mochnaczka Niżna • 804.276 € • oferty.davidovska.pl
3 izby, Mochnaczka Niżna
67 m² • 804.276 €