Krynica-Zdrój
3 255 €/m² • 55 m² • Komerčné, Krynica-Zdrój • 179.000 € • lux-estate.net
Komerčné, Krynica-Zdrój
55 m² • 179.000 €
3 324 €/m² • 1.083 m² • Komerčné, Krynica-Zdrój • 3.600.000 € • propertynowysacz.pl
Komerčné, Krynica-Zdrój
1.083 m² • 3.600.000 €
3 743 €/m² • 764 m² • Komerčné, Krynica-Zdrój • 2.860.000 € • 4sciany-nieruchomosci.pl
Komerčné, Krynica-Zdrój
764 m² • 2.860.000 €
4 438 €/m² • 800 m² • Komerčné, Krynica-Zdrój, Halna • 3.550.000 € • jcpartners.pl
Komerčné, Krynica-Zdrój, Halna
800 m² • 3.550.000 €
4 703 €/m² • 391 m² • Komerčné, Krynica-Zdrój, Kazimierza Pułaskiego • 1.838.875 € • super-nieruchomosci.com
Komerčné, Krynica-Zdrój, Kazimierza Pułaskiego
391 m² • 1.838.875 €
8 487 €/m² • 2.000 m² • Komerčné, Krynica-Zdrój • 16.973.600 € • locus.pl
Komerčné, Krynica-Zdrój
2.000 m² • 16.973.600 €
Gródek nad Dunajcem
3 851 €/m² • 148 m² • Komerčné, Gródek nad Dunajcem • 570.000 € • imperiumns.pl
Komerčné, Gródek nad Dunajcem
148 m² • 570.000 €