Oleśnica
6 019 €/m² • 103 m² • 4 izby, Oleśnica • 620.000 € • nieruchomosci-apartament.pl
4 izby, Oleśnica
103 m² • 620.000 €
7 603 €/m² • 63 m² • 2 izby, Oleśnica • 479.000 € • nieruchomosci-apartament.pl
2 izby, Oleśnica
63 m² • 479.000 €
8 674 €/m² • 46 m² • 3 izby, Oleśnica • 399.000 € • prosperanieruchomosci.pl
3 izby, Oleśnica
46 m² • 399.000 €
9 971 €/m² • 35 m² • 2 izby, Oleśnica • 349.000 € • prosperanieruchomosci.pl
2 izby, Oleśnica
35 m² • 349.000 €
10 714 €/m² • 56 m² • Izba, Oleśnica, Słoneczna • 600.000 € • posh-estate.pl
Izba, Oleśnica, Słoneczna
56 m² • 600.000 €
11 745 €/m² • 51 m² • 2 izby, Oleśnica, Leśna • 599.000 € • brokernieruchomosci.com
2 izby, Oleśnica, Leśna
51 m² • 599.000 €
Staszów
4 729 €/m² • 59 m² • 3 izby, Staszów, Adama Mickiewicza • 279.000 € • greathouse.pl
3 izby, Staszów, Adama Mickiewicza
59 m² • 279.000 €
4 761 €/m² • 46 m² • 2 izby, Staszów, Jana Kilińskiego • 219.000 € • homfi.com
2 izby, Staszów, Jana Kilińskiego
46 m² • 219.000 €
5 413 €/m² • 46 m² • 2 izby, Staszów, Jana Pawła II • 249.000 € • ckdom.pl
2 izby, Staszów, Jana Pawła II
46 m² • 249.000 €
7 000 €/m² • 50 m² • 3 izby, Staszów, Koszarowa • 350.000 € • ckdom.pl
3 izby, Staszów, Koszarowa
50 m² • 350.000 €
7 069 €/m² • 58 m² • 3 izby, Staszów, Ignacego Raczyńskiego • 410.000 € • ckdom.pl
3 izby, Staszów, Ignacego Raczyńskiego
58 m² • 410.000 €
Strzegom
3 289 €/m² • 97 m² • 2 izby, Strzegom • 319.000 € • nieruchomosci-apartament.pl
2 izby, Strzegom
97 m² • 319.000 €
4 368 €/m² • 87 m² • Byt, Strzegom • 380.000 € • izydanieruchomosci.pl
Byt, Strzegom
87 m² • 380.000 €
4 710 €/m² • 69 m² • 3 izby, Strzegom • 325.000 € • wombatnieruchomosci.pl
3 izby, Strzegom
69 m² • 325.000 €
Połaniec
5 911 €/m² • 45 m² • 2 izby, Połaniec, Tadeusza Kościuszki • 266.000 € • greathouse.pl
2 izby, Połaniec, Tadeusza Kościuszki
45 m² • 266.000 €
5 964 €/m² • 55 m² • 3 izby, Połaniec, Tadeusza Kościuszki • 328.000 € • greathouse.pl
3 izby, Połaniec, Tadeusza Kościuszki
55 m² • 328.000 €