Słubice
7 152 €/m² • 46 m² • 2 izby, Słubice • 329.000 € • nieruchomoscirezydent.pl
2 izby, Słubice
46 m² • 329.000 €
8 061 €/m² • 43 m² • 2 izby, Słubice • 346.640 € • nieruchomoscirezydent.pl
2 izby, Słubice
43 m² • 346.640 €
8 179 €/m² • 35 m² • 2 izby, Słubice, Wojska Polskiego • 286.254 € • freedom.pl
2 izby, Słubice, Wojska Polskiego
35 m² • 286.254 €
10 465 €/m² • 43 m² • 3 izby, Słubice • 450.000 € • nieruchomoscirezydent.pl
3 izby, Słubice
43 m² • 450.000 €
10 924 €/m² • 34 m² • 2 izby, Słubice, Figowa • 371.412 € • lagodanieruchomosci.pl
2 izby, Słubice, Figowa
34 m² • 371.412 €
11 441 €/m² • 59 m² • 3 izby, Słubice • 675.000 € • 4alternatywy.com
3 izby, Słubice
59 m² • 675.000 €
11 500 €/m² • 30 m² • 1 pokój, Słubice, Figowa • 345.000 € • eas.pl
1 pokój, Słubice, Figowa
30 m² • 345.000 €
Rzepin
5 528 €/m² • 36 m² • 2 izby, Rzepin • 199.000 € • rbprestige.nieruchomosci.pl
2 izby, Rzepin
36 m² • 199.000 €
5 528 €/m² • 36 m² • 2 izby, Rzepin, Tadeusza Kościuszki • 199.000 € • rent-house.pl
2 izby, Rzepin, Tadeusza Kościuszki
36 m² • 199.000 €
12 438 €/m² • 16 m² • 2 izby, Rzepin, Tadeusza Kościuszki • 199.000 € • cieplinski.nieruchomosci.pl
2 izby, Rzepin, Tadeusza Kościuszki
16 m² • 199.000 €
(16 m²) • 2 pokoje, Rzepin • 19.900.000 € • swiatnieruchomosci.pl
2 pokoje, Rzepin
(16 m²) • 19.900.000 €
Bieganów
5 431 €/m² • 58 m² • 3 izby, Bieganów • 315.000 € • mojem.nieruchomosci.pl
3 izby, Bieganów
58 m² • 315.000 €
Ośno Lubuskie
7 403 €/m² • 62 m² • 3 izby, Ośno Lubuskie, Kościuszki • 459.000 € • brusilewicz.pl
3 izby, Ośno Lubuskie, Kościuszki
62 m² • 459.000 €