Bojary
13 909 €/m² • 33 m² • 2 izby, Bojary • 459.000 € • eranieruchomosci.eu
2 izby, Bojary
33 m² • 459.000 €
13 984 €/m² • 64 m² • 3 izby, Bojary • 895.000 € • eranieruchomosci.eu
3 izby, Bojary
64 m² • 895.000 €
14 972 €/m² • 36 m² • 2 izby, Bojary • 539.000 € • eranieruchomosci.eu
2 izby, Bojary
36 m² • 539.000 €
16 000 €/m² • 28 m² • 2 izby, Bojary • 448.000 € • eranieruchomosci.eu
2 izby, Bojary
28 m² • 448.000 €
Jabłoń
13 667 €/m² • 30 m² • 5 pokoje, Jabłoń, Polna • 410.000 € • bnkwadrat.pl
5 pokoje, Jabłoń, Polna
30 m² • 410.000 €