Stobno
6 014 €/m² • 138 m² • 5 pokoje, Stobno • 830.000 € • markethouse.pl
5 pokoje, Stobno
138 m² • 830.000 €
6 949 €/m² • 118 m² • 5 pokoje, Stobno • 820.000 € • gawranieruchomosci.pl
5 pokoje, Stobno
118 m² • 820.000 €
7 034 €/m² • 118 m² • 5 pokoje, Stobno • 830.000 € • primanieruchomosci.pl
5 pokoje, Stobno
118 m² • 830.000 €
7 975 €/m² • 119 m² • Byt, Stobno • 949.000 € • rbprestige.nieruchomosci.pl
Byt, Stobno
119 m² • 949.000 €
8 042 €/m² • 118 m² • 5 pokoje, Stobno • 949.000 € • horyzont.szczecin.pl
5 pokoje, Stobno
118 m² • 949.000 €
51 875 €/m² • 16 m² • 5 pokoje, Stobno • 830.000 € • cieplinski.nieruchomosci.pl
5 pokoje, Stobno
16 m² • 830.000 €
Pruszków
12 106 €/m² • 66 m² • 3 izby, Pruszków, Adama Mickiewicza • 799.000 € • findsquare.pl
3 izby, Pruszków, Adama Mickiewicza
66 m² • 799.000 €
14 815 €/m² • 81 m² • 4 izby, Pruszków, Bolesława Prusa • 1.200.000 € • reals.pl
4 izby, Pruszków, Bolesława Prusa
81 m² • 1.200.000 €
15 741 €/m² • 54 m² • 2 izby, Pruszków, Bolesława Prusa • 850.000 € • property-in.pl
2 izby, Pruszków, Bolesława Prusa
54 m² • 850.000 €
16 000 €/m² • 43 m² • 2 izby, Pruszków, Bolesława Prusa • 688.000 € • hossanieruchomosci.pl
2 izby, Pruszków, Bolesława Prusa
43 m² • 688.000 €
Słoneczna
4 523 €/m² • 44 m² • 2 izby, Słoneczna • 199.000 € • posredniknieruchomosci.pl
2 izby, Słoneczna
44 m² • 199.000 €
9 980 €/m² • 49 m² • 3 izby, Słoneczna • 489.000 € • nieruchomoscirezydent.pl
3 izby, Słoneczna
49 m² • 489.000 €
11 061 €/m² • 43 m² • 1 pokój, Słoneczna • 11.061 €/m² • wgn.pl
1 pokój, Słoneczna
43 m² • 11.061 €/m²
14 063 €/m² • 32 m² • 1 pokój, Słoneczna • 450.000 € • legra.biz
1 pokój, Słoneczna
32 m² • 450.000 €
Iwanowice
9 097 €/m² • 72 m² • 4 izby, Iwanowice • 655.000 € • spektrumestate.krakow.pl
4 izby, Iwanowice
72 m² • 655.000 €