Jarosław
2 536 €/m² • 89 m² • 2 izby, Jarosław, Plac Mickiewicza • 225.694 € • nowakhome.pl
2 izby, Jarosław, Plac Mickiewicza
89 m² • 225.694 €
4 500 €/m² • 62 m² • 3 izby, Jarosław, Rynek • 279.000 € • nowakhome.pl
3 izby, Jarosław, Rynek
62 m² • 279.000 €
4 702 €/m² • 48 m² • Byt, Jarosław, Plac Mickiewicza • 225.694 € • nowakhome.pl
Byt, Jarosław, Plac Mickiewicza
48 m² • 225.694 €
4 797 €/m² • 83 m² • 3 izby, Jarosław, Plac Mickiewicza • 398.112 € • nowakhome.pl
3 izby, Jarosław, Plac Mickiewicza
83 m² • 398.112 €
5 061 €/m² • 82 m² • 4 izby, Jarosław, Krakowska • 415.000 € • nowakhome.pl
4 izby, Jarosław, Krakowska
82 m² • 415.000 €
5 605 €/m² • 89 m² • 2 izby, Jarosław, Plac Mickiewicza • 498.807 € • nowakhome.pl
2 izby, Jarosław, Plac Mickiewicza
89 m² • 498.807 €
5 752 €/m² • 61 m² • 2 izby, Jarosław, Plac Mickiewicza • 350.892 € • nowakhome.pl
2 izby, Jarosław, Plac Mickiewicza
61 m² • 350.892 €
5 803 €/m² • 61 m² • 4 izby, Jarosław • 354.000 € • homevernieruchomosci.pl
4 izby, Jarosław
61 m² • 354.000 €
5 871 €/m² • 85 m² • 4 izby, Jarosław, Brodowicze • 499.000 € • stoprocent-nieruchomosci.pl
4 izby, Jarosław, Brodowicze
85 m² • 499.000 €
5 965 €/m² • 57 m² • 3 izby, Jarosław, Osiedle Kombatantów • 340.000 € • homevernieruchomosci.pl
3 izby, Jarosław, Osiedle Kombatantów
57 m² • 340.000 €
6 067 €/m² • 60 m² • 4 izby, Jarosław, Osiedle im. Wincentego Witosa • 364.000 € • namiarenieruchomosci.pl
4 izby, Jarosław, Osiedle im. Wincentego Witosa
60 m² • 364.000 €
6 494 €/m² • 59 m² • 2 izby, Jarosław, Plac Mickiewicza • 383.168 € • nowakhome.pl
2 izby, Jarosław, Plac Mickiewicza
59 m² • 383.168 €
6 854 €/m² • 48 m² • 2 izby, Jarosław, Osiedle im. Armii Krajowej • 329.000 € • namiarenieruchomosci.pl
2 izby, Jarosław, Osiedle im. Armii Krajowej
48 m² • 329.000 €
7 265 €/m² • 117 m² • 5 pokoje, Jarosław, Ignacego Kraszewskiego • 850.000 € • rzeszowskie-nieruchomosci.pl
5 pokoje, Jarosław, Ignacego Kraszewskiego
117 m² • 850.000 €
7 561 €/m² • 66 m² • 3 izby, Jarosław, Osiedle Niepodległości • 499.000 € • rzeszowskie-nieruchomosci.pl
3 izby, Jarosław, Osiedle Niepodległości
66 m² • 499.000 €
7 725 €/m² • 89 m² • 4 izby, Jarosław, Szarych Szeregów • 687.500 € • nowakhome.pl
4 izby, Jarosław, Szarych Szeregów
89 m² • 687.500 €
8 028 €/m² • 36 m² • 2 izby, Jarosław • 289.000 € • millenium-home.pl
2 izby, Jarosław
36 m² • 289.000 €
8 494 €/m² • 58 m² • 3 izby, Jarosław, Szarych Szeregów • 492.660 € • nowakhome.pl
3 izby, Jarosław, Szarych Szeregów
58 m² • 492.660 €