Wawrów
9 406 €/m² • 69 m² • 3 izby, Wawrów • 649.000 € • baranowska-nieruchomosci.pl
3 izby, Wawrów
69 m² • 649.000 €
10 400 €/m² • 50 m² • 2 izby, Wawrów • 520.000 € • modernieruchomosci.pl
2 izby, Wawrów
50 m² • 520.000 €
11 580 €/m² • 50 m² • 3 izby, Wawrów • 579.000 € • lagodanieruchomosci.pl
3 izby, Wawrów
50 m² • 579.000 €
Maszewo
2 200 €/m² • 85 m² • 3 izby, Maszewo • 187.000 € • sikora.nieruchomosci.pl
3 izby, Maszewo
85 m² • 187.000 €
3 317 €/m² • 60 m² • Byt, Maszewo • 199.000 € • kowalczyk.nieruchomosci.pl
Byt, Maszewo
60 m² • 199.000 €
4 234 €/m² • 47 m² • 3 izby, Maszewo • 199.000 € • rbprestige.nieruchomosci.pl
3 izby, Maszewo
47 m² • 199.000 €
4 545 €/m² • 44 m² • 2 izby, Maszewo • 200.000 € • rbprestige.nieruchomosci.pl
2 izby, Maszewo
44 m² • 200.000 €
(23 m²) • Mieszkanie, Maszewo • 20.000.000 € • swiatnieruchomosci.pl
Mieszkanie, Maszewo
(23 m²) • 20.000.000 €
(26 m²) • 3 pokoje, Maszewo • 19.900.000 € • swiatnieruchomosci.pl
3 pokoje, Maszewo
(26 m²) • 19.900.000 €
Lubiszyn
6 250 €/m² • 40 m² • 1 pokój, Lubiszyn, Myśliborska • 250.000 € • horyzont.szczecin.pl
1 pokój, Lubiszyn, Myśliborska
40 m² • 250.000 €
6 250 €/m² • 40 m² • 1 pokój, Lubiszyn • 250.000 € • rbprestige.nieruchomosci.pl
1 pokój, Lubiszyn
40 m² • 250.000 €
6 725 €/m² • 40 m² • 1 pokój, Lubiszyn • 269.000 € • rbprestige.nieruchomosci.pl
1 pokój, Lubiszyn
40 m² • 269.000 €
8 333 €/m² • 30 m² • 1 pokój, Lubiszyn, Myśliborska • 250.000 € • browie.pl
1 pokój, Lubiszyn, Myśliborska
30 m² • 250.000 €
Różanki
4 985 €/m² • 66 m² • 3 izby, Różanki, Gorzowska • 329.000 € • baranowska-nieruchomosci.pl
3 izby, Różanki, Gorzowska
66 m² • 329.000 €
6 324 €/m² • 34 m² • 2 izby, Różanki, Gorzowska • 215.000 € • luxm.pl
2 izby, Różanki, Gorzowska
34 m² • 215.000 €
Wojcieszyce
5 699 €/m² • 46 m² • 3 izby, Wojcieszyce • 5.699 €/m² • kryswal.pl
3 izby, Wojcieszyce
46 m² • 5.699 €/m²
5 761 €/m² • 46 m² • 3 izby, Wojcieszyce • 265.000 € • ech-nieruchomosci.pl
3 izby, Wojcieszyce
46 m² • 265.000 €
5 761 €/m² • 46 m² • 3 izby, Wojcieszyce, Osiedlowa • 265.000 € • baranowska-nieruchomosci.pl
3 izby, Wojcieszyce, Osiedlowa
46 m² • 265.000 €
11 810 €/m² • 21 m² • 1 pokój, Wojcieszyce • 248.000 € • nieruchomoscioptima.pl
1 pokój, Wojcieszyce
21 m² • 248.000 €
12 167 €/m² • 24 m² • 2 izby, Wojcieszyce • 292.000 € • stepien.nieruchomosci.pl
2 izby, Wojcieszyce
24 m² • 292.000 €
Wieprzyce
5 585 €/m² • 41 m² • 2 izby, Wieprzyce • 229.000 € • nieruchomoscirezydent.pl
2 izby, Wieprzyce
41 m² • 229.000 €
6 639 €/m² • 36 m² • 2 izby, Wieprzyce • 239.000 € • nieruchomoscirezydent.pl
2 izby, Wieprzyce
36 m² • 239.000 €
11 881 €/m² • 42 m² • 2 izby, Wieprzyce • 499.000 € • nieruchomoscirezydent.pl
2 izby, Wieprzyce
42 m² • 499.000 €
Jenin
7 000 €/m² • 51 m² • 3 izby, Jenin • 357.000 € • edom-nieruchomosci.pl
3 izby, Jenin
51 m² • 357.000 €
7 000 €/m² • 51 m² • 3 izby, Jenin, Morelowa • 357.000 € • lagodanieruchomosci.pl
3 izby, Jenin, Morelowa
51 m² • 357.000 €
Czechów
10 417 €/m² • 36 m² • Byt, Czechów • 375.000 € • kncn.pl (New!)
Byt, Czechów
36 m² • 375.000 € (New!)
15 000 €/m² • 62 m² • 3 izby, Czechów • 930.000 € • onestobroker.pl
3 izby, Czechów
62 m² • 930.000 €
Deszczno
6 154 €/m² • 78 m² • 3 izby, Deszczno • 480.000 € • lagodanieruchomosci.pl
3 izby, Deszczno
78 m² • 480.000 €
Janczewo
6 081 €/m² • 123 m² • 5 pokoje, Janczewo • 748.000 € • arendarskinieruchomosci.pl
5 pokoje, Janczewo
123 m² • 748.000 €
6 423 €/m² • 123 m² • 5 pokoje, Janczewo • 6.423 €/m² • kryswal.pl
5 pokoje, Janczewo
123 m² • 6.423 €/m²
Mościce
4 519 €/m² • 52 m² • 3 izby, Mościce • 235.000 € • nieruchomoscipanorama.pl
3 izby, Mościce
52 m² • 235.000 €
5 694 €/m² • 36 m² • 2 izby, Mościce • 205.000 € • nieruchomoscipanorama.pl
2 izby, Mościce
36 m² • 205.000 €
Sosny
2 195 €/m² • 123 m² • 3 izby, Sosny • 270.000 € • baranowska-nieruchomosci.pl
3 izby, Sosny
123 m² • 270.000 €
Stare Polichno
4 150 €/m² • 72 m² • 3 izby, Stare Polichno • 4.150 €/m² • kryswal.pl
3 izby, Stare Polichno
72 m² • 4.150 €/m²
4 153 €/m² • 72 m² • 3 izby, Stare Polichno • 299.000 € • lagodanieruchomosci.pl
3 izby, Stare Polichno
72 m² • 299.000 €
Łupowo
6 900 €/m² • 50 m² • 2 izby, Łupowo • 345.000 € • arendarskinieruchomosci.pl
2 izby, Łupowo
50 m² • 345.000 €
Białcz
Kostrzyn nad Odrą
7 571 €/m² • 70 m² • 4 izby, Kostrzyn nad Odrą • 530.000 € • kcn.net.pl
4 izby, Kostrzyn nad Odrą
70 m² • 530.000 €
Marwice
4 438 €/m² • 80 m² • Byt, Marwice • 355.000 € • futurenieruchomoscigorzow.pl (New!)
Byt, Marwice
80 m² • 355.000 € (New!)