Rowy
1 201 €/m² • 991 m² • Komerčné, Rowy, Różana • 1.190.000 € • invilla.pl
Komerčné, Rowy, Różana
991 m² • 1.190.000 €
1 522 €/m² • 1.045 m² • Komerčné, Rowy, Różana • 1.590.000 € • invilla.pl
Komerčné, Rowy, Różana
1.045 m² • 1.590.000 €
Budowo
1 720 €/m² • 157 m² • Komerčné, Budowo, Osiedlowa • 269.999 € • realtorexperts.pl
Komerčné, Budowo, Osiedlowa
157 m² • 269.999 €
Dębina
1 848 €/m² • 692 m² • Komerčné, Dębina, Słoneczna • 1.279.000 € • modernapartment.pl
Komerčné, Dębina, Słoneczna
692 m² • 1.279.000 €
Dębnica Kaszubska
1 561 €/m² • 833 m² • Komerčné, Dębnica Kaszubska • 1.300.000 € • nieruchomosci-apartament.pl
Komerčné, Dębnica Kaszubska
833 m² • 1.300.000 €
Potęgowo
3 949 €/m² • 1.137 m² • Komerčné, Potęgowo, Przemysłowa • 4.490.000 € • profitlebork.pl
Komerčné, Potęgowo, Przemysłowa
1.137 m² • 4.490.000 €
Wierzbięcin
2 613 €/m² • 574 m² • Komerčné, Wierzbięcin • 1.500.000 € • avantinieruchomosci.pl
Komerčné, Wierzbięcin
574 m² • 1.500.000 €