Kielce
1 541 €/m² • 220 m² • Komerčné, Kielce • 339.000 € • biuroproperty.pl
Komerčné, Kielce
220 m² • 339.000 €
1 645 €/m² • 10.094 m² • Komerčné, Kielce • 16.605.000 € • properco.pl
Komerčné, Kielce
10.094 m² • 16.605.000 €
1 802 €/m² • 555 m² • Komerčné, Kielce, Niewachlów Pierwszy • 1.000.000 € • properco.pl
Komerčné, Kielce, Niewachlów Pierwszy
555 m² • 1.000.000 €
2 742 €/m² • 1.167 m² • Komerčné, Kielce, Oskara Kolberga • 3.200.000 € • homelia.pl
Komerčné, Kielce, Oskara Kolberga
1.167 m² • 3.200.000 €
3 104 €/m² • 3.383 m² • Komerčné, Kielce • 10.500.000 € • properco.pl
Komerčné, Kielce
3.383 m² • 10.500.000 €
3 785 €/m² • 790 m² • Komerčné, Kielce • 2.990.000 € • igloo.nieruchomosci.pl
Komerčné, Kielce
790 m² • 2.990.000 €
4 487 €/m² • 1.315 m² • Komerčné, Kielce, Niewachlów Pierwszy • 5.900.000 € • properco.pl
Komerčné, Kielce, Niewachlów Pierwszy
1.315 m² • 5.900.000 €
5 000 €/m² • 1.020 m² • Komerčné, Kielce • 5.100.000 € • properco.pl
Komerčné, Kielce
1.020 m² • 5.100.000 €
5 278 €/m² • 200 m² • Komerčné, Kielce, Henryka Sienkiewicza • 1.055.600 € • greathouse.pl
Komerčné, Kielce, Henryka Sienkiewicza
200 m² • 1.055.600 €
6 303 €/m² • 2.618 m² • Komerčné, Kielce • 16.500.000 € • joyproperties.pl
Komerčné, Kielce
2.618 m² • 16.500.000 €
6 683 €/m² • 404 m² • Komerčné, Kielce • 2.700.000 € • asnieruchomosci.eu
Komerčné, Kielce
404 m² • 2.700.000 €
6 759 €/m² • 54 m² • Komerčné, Kielce • 365.000 € • siedliskokielce.pl
Komerčné, Kielce
54 m² • 365.000 €
6 818 €/m² • 44 m² • Komerčné, Kielce, Złota • 300.000 € • greathouse.pl
Komerčné, Kielce, Złota
44 m² • 300.000 €
6 938 €/m² • 144 m² • Komerčné, Kielce • 999.000 € • asnieruchomosci.eu
Komerčné, Kielce
144 m² • 999.000 €
7 000 €/m² • 34 m² • Komerčné, Kielce • 238.000 € • 4alternatywy.com
Komerčné, Kielce
34 m² • 238.000 €
7 111 €/m² • 90 m² • Komerčné, Kielce, Henryka Sienkiewicza • 640.000 € • properco.pl
Komerčné, Kielce, Henryka Sienkiewicza
90 m² • 640.000 €
7 174 €/m² • 115 m² • Komerčné, Kielce • 825.000 € • asnieruchomosci.eu
Komerčné, Kielce
115 m² • 825.000 €
7 471 €/m² • 85 m² • Komerčné, Kielce, Klonowa • 635.000 € • greathouse.pl
Komerčné, Kielce, Klonowa
85 m² • 635.000 €
7 699 €/m² • 83 m² • Komerčné, Kielce, Juliusza Słowackiego • 639.000 € • greathouse.pl
Komerčné, Kielce, Juliusza Słowackiego
83 m² • 639.000 €
8 267 €/m² • 75 m² • Komerčné, Kielce, Czarnów • 620.000 € • properco.pl
Komerčné, Kielce, Czarnów
75 m² • 620.000 €
8 500 €/m² • 200 m² • Komerčné, Kielce • 1.700.000 € • mediumserwis.com.pl
Komerčné, Kielce
200 m² • 1.700.000 €
8 500 €/m² • 196 m² • Komerčné, Kielce • 1.666.000 € • greathouse.pl
Komerčné, Kielce
196 m² • 1.666.000 €
8 524 €/m² • 196 m² • Komerčné, Kielce • 1.670.760 € • asnieruchomosci.eu
Komerčné, Kielce
196 m² • 1.670.760 €
8 788 €/m² • 99 m² • Komerčné, Kielce, Stefana Okrzei • 870.000 € • homelia.pl
Komerčné, Kielce, Stefana Okrzei
99 m² • 870.000 €
9 311 €/m² • 45 m² • Komerčné, Kielce • 419.000 € • igloo.nieruchomosci.pl
Komerčné, Kielce
45 m² • 419.000 €
9 479 €/m² • 48 m² • Komerčné, Kielce, Klonowa • 455.000 € • greathouse.pl
Komerčné, Kielce, Klonowa
48 m² • 455.000 €
9 711 €/m² • 171 m² • Komerčné, Kielce, Warszawska • 1.660.500 € • properco.pl
Komerčné, Kielce, Warszawska
171 m² • 1.660.500 €
9 945 €/m² • 59 m² • Komerčné, Kielce, Panoramiczna • 586.759 € • properco.pl
Komerčné, Kielce, Panoramiczna
59 m² • 586.759 €
10 467 €/m² • 96 m² • Komerčné, Kielce • 1.004.830 € • properco.pl
Komerčné, Kielce
96 m² • 1.004.830 €
10 478 €/m² • 123 m² • Komerčné, Kielce • 1.288.800 € • asnieruchomosci.eu
Komerčné, Kielce
123 m² • 1.288.800 €
10 712 €/m² • 59 m² • Komerčné, Kielce • 632.000 € • asnieruchomosci.eu
Komerčné, Kielce
59 m² • 632.000 €
10 757 €/m² • 58 m² • Komerčné, Kielce, Bohaterów Warszawy • 623.890 € • properco.pl
Komerčné, Kielce, Bohaterów Warszawy
58 m² • 623.890 €
11 174 €/m² • 100 m² • Komerčné, Kielce • 1.117.406 € • properco.pl
Komerčné, Kielce
100 m² • 1.117.406 €
11 458 €/m² • 48 m² • Komerčné, Kielce, Klonowa • 550.000 € • oakestate.pl
Komerčné, Kielce, Klonowa
48 m² • 550.000 €
11 667 €/m² • 39 m² • Komerčné, Kielce, Klonowa • 455.000 € • oakestate.pl
Komerčné, Kielce, Klonowa
39 m² • 455.000 €
12 712 €/m² • 59 m² • Komerčné, Kielce • 750.000 € • asnieruchomosci.eu
Komerčné, Kielce
59 m² • 750.000 €