Kołobrzeg
1 988 €/m² • 90 m² • Dom, Kołobrzeg • 178.941 € • multinieruchomosci.pl
Dom, Kołobrzeg
90 m² • 178.941 €
2 260 €/m² • 262 m² • Dom, Kołobrzeg, Koralowa • 592.246 € • nginieruchomosci.pl
Dom, Kołobrzeg, Koralowa
262 m² • 592.246 €
3 352 €/m² • 364 m² • Dom, Kołobrzeg, Słoneczna • 1.220.000 € • emilandnieruchomosci.pl
Dom, Kołobrzeg, Słoneczna
364 m² • 1.220.000 €
4 333 €/m² • 450 m² • Dom, Kołobrzeg • 1.950.000 € • mjmnieruchomosci.pl
Dom, Kołobrzeg
450 m² • 1.950.000 €
4 336 €/m² • 461 m² • Dom, Kołobrzeg, Zachodnia • 1.999.000 € • euro-dom.net
Dom, Kołobrzeg, Zachodnia
461 m² • 1.999.000 €
4 412 €/m² • 340 m² • Dom, Kołobrzeg, Radzikowo • 1.500.000 € • interhouse.nieruchomosci.pl
Dom, Kołobrzeg, Radzikowo
340 m² • 1.500.000 €
4 433 €/m² • 450 m² • Dom, Kołobrzeg • 1.995.000 € • euro-dom.net
Dom, Kołobrzeg
450 m² • 1.995.000 €
4 573 €/m² • 328 m² • Dom, Kołobrzeg, Słoneczna • 1.500.000 € • euro-dom.net
Dom, Kołobrzeg, Słoneczna
328 m² • 1.500.000 €
4 755 €/m² • 102 m² • Dom, Kołobrzeg • 485.000 € • apartments4u24.pl
Dom, Kołobrzeg
102 m² • 485.000 €
4 800 €/m² • 250 m² • Dom, Kołobrzeg • 1.200.000 € • euro-dom.net
Dom, Kołobrzeg
250 m² • 1.200.000 €
5 079 €/m² • 80 m² • Dom, Kołobrzeg • 406.342 € • multinieruchomosci.pl
Dom, Kołobrzeg
80 m² • 406.342 €
5 100 €/m² • 200 m² • Dom, Kołobrzeg • 1.020.000 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Kołobrzeg
200 m² • 1.020.000 €
5 154 €/m² • 260 m² • Dom, Kołobrzeg • 1.340.000 € • lex-house.pl
Dom, Kołobrzeg
260 m² • 1.340.000 €
5 455 €/m² • 286 m² • Dom, Kołobrzeg, Brylantowa • 1.560.000 € • ankam.pl
Dom, Kołobrzeg, Brylantowa
286 m² • 1.560.000 €
5 455 €/m² • 286 m² • Dom, Kołobrzeg • 1.560.000 € • golek.nieruchomosci.pl
Dom, Kołobrzeg
286 m² • 1.560.000 €
5 455 €/m² • 220 m² • Dom, Kołobrzeg • 1.200.000 € • mjmnieruchomosci.pl
Dom, Kołobrzeg
220 m² • 1.200.000 €
5 525 €/m² • 181 m² • Dom, Kołobrzeg • 1.000.000 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Kołobrzeg
181 m² • 1.000.000 €
5 552 €/m² • 270 m² • Dom, Kołobrzeg, Radzikowo • 1.499.000 € • euro-dom.net
Dom, Kołobrzeg, Radzikowo
270 m² • 1.499.000 €
5 560 €/m² • 250 m² • Dom, Kołobrzeg, Radzikowo, Juliusza Kossaka • 1.390.000 € • select-estate.pl
Dom, Kołobrzeg, Radzikowo, Juliusza Kossaka
250 m² • 1.390.000 €
5 592 €/m² • 250 m² • Dom, Kołobrzeg • 1.398.000 € • nadmorzem.nieruchomosci.pl
Dom, Kołobrzeg
250 m² • 1.398.000 €
6 000 €/m² • 230 m² • Dom, Kołobrzeg • 1.380.000 € • euro-dom.net
Dom, Kołobrzeg
230 m² • 1.380.000 €
6 000 €/m² • 230 m² • Dom, Kołobrzeg, Tczewska • 1.380.000 € • freedom.pl
Dom, Kołobrzeg, Tczewska
230 m² • 1.380.000 €
6 208 €/m² • 240 m² • Dom, Kołobrzeg • 1.490.000 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Kołobrzeg
240 m² • 1.490.000 €
6 458 €/m² • 216 m² • Dom, Kołobrzeg • 1.395.000 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Kołobrzeg
216 m² • 1.395.000 €
6 683 €/m² • 199 m² • Dom, Kołobrzeg • 1.330.000 € • euro-dom.net
Dom, Kołobrzeg
199 m² • 1.330.000 €
6 689 €/m² • 296 m² • Dom, Kołobrzeg • 1.980.000 € • mjmnieruchomosci.pl
Dom, Kołobrzeg
296 m² • 1.980.000 €
6 750 €/m² • 200 m² • Dom, Kołobrzeg, Radzikowo • 1.350.000 € • euro-dom.net
Dom, Kołobrzeg, Radzikowo
200 m² • 1.350.000 €
6 766 €/m² • 192 m² • Dom, Kołobrzeg, Jana Sobiepana Zamoyskiego • 1.299.000 € • optima.nieruchomosci.pl
Dom, Kołobrzeg, Jana Sobiepana Zamoyskiego
192 m² • 1.299.000 €
6 814 €/m² • 220 m² • Dom, Kołobrzeg, Radzikowo • 1.499.000 € • molonieruchomosci.pl
Dom, Kołobrzeg, Radzikowo
220 m² • 1.499.000 €
7 312 €/m² • 205 m² • Dom, Kołobrzeg • 1.499.000 € • promohouse.com.pl
Dom, Kołobrzeg
205 m² • 1.499.000 €
7 429 €/m² • 145 m² • Dom, Kołobrzeg, Zachodnia • 7.429 €/m² • wgn.pl
Dom, Kołobrzeg, Zachodnia
145 m² • 7.429 €/m²
7 469 €/m² • 127 m² • Dom, Kołobrzeg • 948.620 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Kołobrzeg
127 m² • 948.620 €
7 530 €/m² • 251 m² • Dom, Kołobrzeg • 1.890.000 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Kołobrzeg
251 m² • 1.890.000 €
8 400 €/m² • 500 m² • Dom, Kołobrzeg • 4.200.000 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Kołobrzeg
500 m² • 4.200.000 €
8 519 €/m² • 129 m² • Dom, Kołobrzeg • 1.099.000 € • euro-dom.net
Dom, Kołobrzeg
129 m² • 1.099.000 €
8 792 €/m² • 125 m² • Dom, Kołobrzeg, Michała Kazimierza Radziwiłła • 1.099.000 € • freedom.pl
Dom, Kołobrzeg, Michała Kazimierza Radziwiłła
125 m² • 1.099.000 €
9 400 €/m² • 85 m² • Dom, Kołobrzeg • 799.000 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Kołobrzeg
85 m² • 799.000 €
9 452 €/m² • 93 m² • Dom, Kołobrzeg • 879.000 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Kołobrzeg
93 m² • 879.000 €
9 592 €/m² • 125 m² • Dom, Kołobrzeg, Ogrodowa • 1.199.000 € • apznieruchomosci.pl
Dom, Kołobrzeg, Ogrodowa
125 m² • 1.199.000 €
9 690 €/m² • 129 m² • Dom, Kołobrzeg • 1.250.000 € • euro-dom.net
Dom, Kołobrzeg
129 m² • 1.250.000 €
9 781 €/m² • 96 m² • Dom, Kołobrzeg • 939.000 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Kołobrzeg
96 m² • 939.000 €
9 862 €/m² • 145 m² • Dom, Kołobrzeg • 1.430.000 € • euro-dom.net
Dom, Kołobrzeg
145 m² • 1.430.000 €
9 993 €/m² • 150 m² • Dom, Kołobrzeg • 1.499.000 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Kołobrzeg
150 m² • 1.499.000 €
10 110 €/m² • 163 m² • Dom, Kołobrzeg, Radzikowo • 1.647.866 € • euro-dom.net
Dom, Kołobrzeg, Radzikowo
163 m² • 1.647.866 €
10 176 €/m² • 108 m² • Dom, Kołobrzeg, Michała Kazimierza Radziwiłła • 1.099.000 € • freedom.pl
Dom, Kołobrzeg, Michała Kazimierza Radziwiłła
108 m² • 1.099.000 €
10 385 €/m² • 130 m² • Dom, Kołobrzeg • 1.350.000 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Kołobrzeg
130 m² • 1.350.000 €
11 182 €/m² • 143 m² • Dom, Kołobrzeg, Michała Kazimierza Radziwiłła • 1.599.000 € • faktoria.szczecin.pl
Dom, Kołobrzeg, Michała Kazimierza Radziwiłła
143 m² • 1.599.000 €
11 182 €/m² • 143 m² • Dom, Kołobrzeg • 1.599.000 € • arka.szczecin.pl
Dom, Kołobrzeg
143 m² • 1.599.000 €
12 792 €/m² • 125 m² • Dom, Kołobrzeg • 1.599.000 € • rbprestige.nieruchomosci.pl
Dom, Kołobrzeg
125 m² • 1.599.000 €
12 792 €/m² • 125 m² • Dom, Kołobrzeg, Michała Kazimierza Radziwiłła • 1.599.000 € • newhouse.com.pl
Dom, Kołobrzeg, Michała Kazimierza Radziwiłła
125 m² • 1.599.000 €
15 333 €/m² • 180 m² • Dom, Kołobrzeg • 2.760.000 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Kołobrzeg
180 m² • 2.760.000 €
(9 m²) • Dom, Kołobrzeg, Michała Kazimierza Radziwiłła • 1.599.000 € • konsart.pl
Dom, Kołobrzeg, Michała Kazimierza Radziwiłła
(9 m²) • 1.599.000 €
Grzybowo
1 897 €/m² • 1.107 m² • Dom, Grzybowo • 2.100.000 € • kompleks.szczecin.pl
Dom, Grzybowo
1.107 m² • 2.100.000 €
3 916 €/m² • 250 m² • Dom, Grzybowo • 979.000 € • posredniknieruchomosci.pl (New!)
Dom, Grzybowo
250 m² • 979.000 € (New!)
4 000 €/m² • 100 m² • Dom, Grzybowo • 399.999 € • bialelwy.pl (New!)
Dom, Grzybowo
100 m² • 399.999 € (New!)
4 559 €/m² • 340 m² • Dom, Grzybowo • 1.550.000 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Grzybowo
340 m² • 1.550.000 €
4 761 €/m² • 1.470 m² • Dom, Grzybowo • 6.999.000 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Grzybowo
1.470 m² • 6.999.000 €
5 083 €/m² • 181 m² • Dom, Grzybowo • 920.000 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Grzybowo
181 m² • 920.000 €
5 338 €/m² • 337 m² • Dom, Grzybowo, Szkolna • 1.799.000 € • mjmnieruchomosci.pl (New!)
Dom, Grzybowo, Szkolna
337 m² • 1.799.000 € (New!)
5 485 €/m² • 454 m² • Dom, Grzybowo, Szkolna • 2.490.000 € • emilandnieruchomosci.pl
Dom, Grzybowo, Szkolna
454 m² • 2.490.000 €
5 667 €/m² • 300 m² • Dom, Grzybowo, Kościelna • 1.700.000 € • mjmnieruchomosci.pl
Dom, Grzybowo, Kościelna
300 m² • 1.700.000 €
6 287 €/m² • 334 m² • Dom, Grzybowo • 2.100.000 € • marketnieruchomosci.pl
Dom, Grzybowo
334 m² • 2.100.000 €
6 833 €/m² • 300 m² • Dom, Grzybowo, Myśliwska • 2.050.000 € • freedom.pl
Dom, Grzybowo, Myśliwska
300 m² • 2.050.000 €
7 507 €/m² • 213 m² • Dom, Grzybowo, Szkolna • 1.599.000 € • euro-dom.net
Dom, Grzybowo, Szkolna
213 m² • 1.599.000 €
7 647 €/m² • 170 m² • Dom, Grzybowo • 1.300.000 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Grzybowo
170 m² • 1.300.000 €
9 436 €/m² • 55 m² • Dom, Grzybowo • 519.000 € • nadmorzem.nieruchomosci.pl
Dom, Grzybowo
55 m² • 519.000 €
9 825 €/m² • 171 m² • Dom, Grzybowo, Zakole • 1.680.000 € • mjmnieruchomosci.pl
Dom, Grzybowo, Zakole
171 m² • 1.680.000 €
9 982 €/m² • 56 m² • Dom, Grzybowo • 559.000 € • nadmorzem.nieruchomosci.pl
Dom, Grzybowo
56 m² • 559.000 €
10 538 €/m² • 223 m² • Dom, Grzybowo, Ogrodowa • 2.350.000 € • biuropw.pl
Dom, Grzybowo, Ogrodowa
223 m² • 2.350.000 €
10 791 €/m² • 139 m² • Dom, Grzybowo, Spacerowa • 1.500.000 € • apznieruchomosci.pl
Dom, Grzybowo, Spacerowa
139 m² • 1.500.000 €
Ustronie Morskie
3 908 €/m² • 435 m² • Dom, Ustronie Morskie • 1.700.000 € • euro-dom.net
Dom, Ustronie Morskie
435 m² • 1.700.000 €
4 808 €/m² • 520 m² • Dom, Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego • 2.500.000 € • apznieruchomosci.pl
Dom, Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego
520 m² • 2.500.000 €
5 536 €/m² • 166 m² • Dom, Ustronie Morskie, Polna • 919.000 € • rsgroup.pl
Dom, Ustronie Morskie, Polna
166 m² • 919.000 €
5 692 €/m² • 260 m² • Dom, Ustronie Morskie, Wiejska • 1.480.000 € • euro-dom.net
Dom, Ustronie Morskie, Wiejska
260 m² • 1.480.000 €
5 712 €/m² • 260 m² • Dom, Ustronie Morskie, Wiejska • 1.485.000 € • freedom.pl
Dom, Ustronie Morskie, Wiejska
260 m² • 1.485.000 €
5 958 €/m² • 166 m² • Dom, Ustronie Morskie, Polna • 989.000 € • rsgroup.pl
Dom, Ustronie Morskie, Polna
166 m² • 989.000 €
7 000 €/m² • 450 m² • Dom, Ustronie Morskie • 3.150.000 € • emilandnieruchomosci.pl
Dom, Ustronie Morskie
450 m² • 3.150.000 €
7 963 €/m² • 81 m² • Dom, Ustronie Morskie • 645.000 € • gawranieruchomosci.pl
Dom, Ustronie Morskie
81 m² • 645.000 €
7 980 €/m² • 50 m² • Dom, Ustronie Morskie • 399.000 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Ustronie Morskie
50 m² • 399.000 €
8 186 €/m² • 113 m² • Dom, Ustronie Morskie • 925.000 € • logro.net.pl
Dom, Ustronie Morskie
113 m² • 925.000 €
8 457 €/m² • 94 m² • Dom, Ustronie Morskie • 795.000 € • logro.net.pl
Dom, Ustronie Morskie
94 m² • 795.000 €
8 580 €/m² • 81 m² • Dom, Ustronie Morskie • 695.000 € • logro.net.pl
Dom, Ustronie Morskie
81 m² • 695.000 €
8 628 €/m² • 113 m² • Dom, Ustronie Morskie • 975.000 € • vipnieruchomosci.com
Dom, Ustronie Morskie
113 m² • 975.000 €
8 628 €/m² • 113 m² • Dom, Ustronie Morskie, Ku Słońcu • 975.000 € • mjmnieruchomosci.pl
Dom, Ustronie Morskie, Ku Słońcu
113 m² • 975.000 €
9 589 €/m² • 292 m² • Dom, Ustronie Morskie • 2.800.000 € • baranowska-nieruchomosci.pl
Dom, Ustronie Morskie
292 m² • 2.800.000 €
12 037 €/m² • 81 m² • Dom, Ustronie Morskie • 975.000 € • multinieruchomosci.pl
Dom, Ustronie Morskie
81 m² • 975.000 €
15 571 €/m² • 70 m² • Dom, Ustronie Morskie • 1.090.000 € • chn.com.pl
Dom, Ustronie Morskie
70 m² • 1.090.000 €
19 685 €/m² • 127 m² • Dom, Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego • 2.500.000 € • apznieruchomosci.pl
Dom, Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego
127 m² • 2.500.000 €
Zieleniewo
4 429 €/m² • 350 m² • Dom, Zieleniewo • 1.550.000 € • bonusnieruchomosci.pl
Dom, Zieleniewo
350 m² • 1.550.000 €
5 061 €/m² • 148 m² • Dom, Zieleniewo • 749.000 € • awanieruchomosci.pl
Dom, Zieleniewo
148 m² • 749.000 €
5 632 €/m² • 133 m² • Dom, Zieleniewo, Szczecińska • 749.000 € • patio.nieruchomosci.pl
Dom, Zieleniewo, Szczecińska
133 m² • 749.000 €
5 632 €/m² • 133 m² • Dom, Zieleniewo • 749.000 € • sikora.nieruchomosci.pl
Dom, Zieleniewo
133 m² • 749.000 €
6 457 €/m² • 116 m² • Dom, Zieleniewo • 749.000 € • auroranieruchomosci.pl
Dom, Zieleniewo
116 m² • 749.000 €
7 211 €/m² • 90 m² • Dom, Zieleniewo • 649.000 € • auroranieruchomosci.pl
Dom, Zieleniewo
90 m² • 649.000 €
7 713 €/m² • 101 m² • Dom, Zieleniewo • 779.000 € • arka.szczecin.pl
Dom, Zieleniewo
101 m² • 779.000 €
7 713 €/m² • 101 m² • Dom, Zieleniewo, Szczecińska • 779.000 € • newhouse.com.pl
Dom, Zieleniewo, Szczecińska
101 m² • 779.000 €
7 723 €/m² • 101 m² • Dom, Zieleniewo • 780.000 € • primanieruchomosci.pl
Dom, Zieleniewo
101 m² • 780.000 €
8 015 €/m² • 68 m² • Dom, Zieleniewo, Różana • 545.000 € • apznieruchomosci.pl
Dom, Zieleniewo, Różana
68 m² • 545.000 €
8 029 €/m² • 104 m² • Dom, Zieleniewo • 835.000 € • vipnieruchomosci.com
Dom, Zieleniewo
104 m² • 835.000 €
8 200 €/m² • 95 m² • Dom, Zieleniewo • 779.000 € • auroranieruchomosci.pl
Dom, Zieleniewo
95 m² • 779.000 €
8 360 €/m² • 250 m² • Dom, Zieleniewo • 2.090.000 € • euro-dom.net
Dom, Zieleniewo
250 m² • 2.090.000 €
Charzyno
1 088 €/m² • 910 m² • Dom, Charzyno • 990.000 € • multinieruchomosci.pl
Dom, Charzyno
910 m² • 990.000 €
5 632 €/m² • 133 m² • Dom, Charzyno • 749.000 € • posredniknieruchomosci.pl
Dom, Charzyno
133 m² • 749.000 €
5 632 €/m² • 133 m² • Dom, Charzyno, Willowa • 749.000 € • mjmnieruchomosci.pl
Dom, Charzyno, Willowa
133 m² • 749.000 €
6 457 €/m² • 116 m² • Dom, Charzyno • 749.000 € • horyzont.szczecin.pl
Dom, Charzyno
116 m² • 749.000 €
7 206 €/m² • 97 m² • Dom, Charzyno, Willowa • 699.000 € • royal-home.pl
Dom, Charzyno, Willowa
97 m² • 699.000 €
7 722 €/m² • 97 m² • Dom, Charzyno, Willowa • 749.000 € • royal-home.pl
Dom, Charzyno, Willowa
97 m² • 749.000 €
7 809 €/m² • 115 m² • Dom, Charzyno • 898.000 € • avantinieruchomosci.pl
Dom, Charzyno
115 m² • 898.000 €
8 927 €/m² • 123 m² • Dom, Charzyno, Zacisze • 1.098.000 € • panorama.nieruchomosci.pl
Dom, Charzyno, Zacisze
123 m² • 1.098.000 €
10 177 €/m² • 113 m² • Dom, Charzyno, Wojska Polskiego • 1.150.000 € • mjmnieruchomosci.pl
Dom, Charzyno, Wojska Polskiego
113 m² • 1.150.000 €
Rymań
5 571 €/m² • 280 m² • Dom, Rymań • 1.560.000 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Rymań
280 m² • 1.560.000 €
10 074 €/m² • 68 m² • Dom, Rymań • 685.000 € • rbprestige.nieruchomosci.pl
Dom, Rymań
68 m² • 685.000 €
Gościno
1 506 €/m² • 265 m² • Dom, Gościno • 399.000 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Gościno
265 m² • 399.000 €
5 479 €/m² • 219 m² • Dom, Gościno, Perłowa • 1.199.999 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Gościno, Perłowa
219 m² • 1.199.999 €
6 412 €/m² • 170 m² • Dom, Gościno, Perłowa • 1.090.000 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Gościno, Perłowa
170 m² • 1.090.000 €
7 879 €/m² • 165 m² • Dom, Gościno • 1.300.000 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Gościno
165 m² • 1.300.000 €
Niekanin
7 760 €/m² • 121 m² • Dom, Niekanin, Działkowa • 939.000 € • nadmorzem.nieruchomosci.pl
Dom, Niekanin, Działkowa
121 m² • 939.000 €
8 099 €/m² • 111 m² • Dom, Niekanin, Radosna • 899.000 € • euro-dom.net
Dom, Niekanin, Radosna
111 m² • 899.000 €
8 404 €/m² • 130 m² • Dom, Niekanin, Szmaragdowa • 1.092.500 € • chn.com.pl
Dom, Niekanin, Szmaragdowa
130 m² • 1.092.500 €
10 748 €/m² • 214 m² • Dom, Niekanin, Perłowa • 2.300.000 € • freedom.pl
Dom, Niekanin, Perłowa
214 m² • 2.300.000 €
Sianożęty
5 165 €/m² • 91 m² • Dom, Sianożęty, Kwiatowa • 470.000 € • mjmnieruchomosci.pl
Dom, Sianożęty, Kwiatowa
91 m² • 470.000 €
6 813 €/m² • 160 m² • Dom, Sianożęty, Wczasowa • 1.090.000 € • magnethouse.pl
Dom, Sianożęty, Wczasowa
160 m² • 1.090.000 €
7 000 €/m² • 500 m² • Dom, Sianożęty, Kwiatowa • 3.500.000 € • apznieruchomosci.pl
Dom, Sianożęty, Kwiatowa
500 m² • 3.500.000 €
7 500 €/m² • 260 m² • Dom, Sianożęty, Kwiatowa • 1.950.000 € • ankam.pl
Dom, Sianożęty, Kwiatowa
260 m² • 1.950.000 €
7 500 €/m² • 260 m² • Dom, Sianożęty • 1.950.000 € • golek.nieruchomosci.pl
Dom, Sianożęty
260 m² • 1.950.000 €
9 994 €/m² • 180 m² • Dom, Sianożęty, Kwiatowa • 1.799.000 € • mjmnieruchomosci.pl
Dom, Sianożęty, Kwiatowa
180 m² • 1.799.000 €
Dźwirzyno
3 491 €/m² • 530 m² • Dom, Dźwirzyno, Żeglarska • 1.850.000 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Dźwirzyno, Żeglarska
530 m² • 1.850.000 €
5 000 €/m² • 320 m² • Dom, Dźwirzyno, Jachtowa • 1.600.000 € • euro-dom.net
Dom, Dźwirzyno, Jachtowa
320 m² • 1.600.000 €
6 667 €/m² • 1.185 m² • Dom, Dźwirzyno • 7.900.000 € • euro-dom.net
Dom, Dźwirzyno
1.185 m² • 7.900.000 €
6 686 €/m² • 172 m² • Dom, Dźwirzyno • 1.150.000 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Dźwirzyno
172 m² • 1.150.000 €
6 711 €/m² • 298 m² • Dom, Dźwirzyno, Wiosenna • 2.000.000 € • freedom.pl
Dom, Dźwirzyno, Wiosenna
298 m² • 2.000.000 €
8 333 €/m² • 300 m² • Dom, Dźwirzyno • 2.500.000 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Dźwirzyno
300 m² • 2.500.000 €
Stramnica
7 398 €/m² • 196 m² • Dom, Stramnica • 1.450.000 € • mjmnieruchomosci.pl
Dom, Stramnica
196 m² • 1.450.000 €
7 838 €/m² • 370 m² • Dom, Stramnica • 2.900.000 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Stramnica
370 m² • 2.900.000 €
9 521 €/m² • 146 m² • Dom, Stramnica • 1.390.000 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Stramnica
146 m² • 1.390.000 €
9 932 €/m² • 146 m² • Dom, Stramnica • 1.450.000 € • mikulski-nieruchomosci.pl
Dom, Stramnica
146 m² • 1.450.000 €
Budzistowo
5 385 €/m² • 312 m² • Dom, Budzistowo, Stare Miasto • 1.680.000 € • select-estate.pl
Dom, Budzistowo, Stare Miasto
312 m² • 1.680.000 €
9 087 €/m² • 219 m² • Dom, Budzistowo, Kasztelańska • 1.990.000 € • apznieruchomosci.pl
Dom, Budzistowo, Kasztelańska
219 m² • 1.990.000 €
Nieżyn
Dygowo
Rusowo
Siemyśl
5 466 €/m² • 247 m² • Dom, Siemyśl, Topolowa • 1.350.000 € • mjmnieruchomosci.pl
Dom, Siemyśl, Topolowa
247 m² • 1.350.000 €
Gorawino
Karcino
Karkowo
8 919 €/m² • 222 m² • Dom, Karkowo • 1.980.000 € • primanieruchomosci.pl
Dom, Karkowo
222 m² • 1.980.000 €
Kukinia
6 186 €/m² • 210 m² • Dom, Kukinia • 1.299.000 € • apznieruchomosci.pl
Dom, Kukinia
210 m² • 1.299.000 €
Kukinka
Kądzielno
7 564 €/m² • 156 m² • Dom, Kądzielno • 1.180.000 € • euro-dom.net
Dom, Kądzielno
156 m² • 1.180.000 €
Ołużna
Pustary
Pławęcino
Rościęcino
11 591 €/m² • 220 m² • Dom, Rościęcino, Handlowa • 2.550.000 € • select-estate.pl
Dom, Rościęcino, Handlowa
220 m² • 2.550.000 €
Sarbia
Stary Borek
10 690 €/m² • 116 m² • Dom, Stary Borek • 1.240.000 € • euro-dom.net
Dom, Stary Borek
116 m² • 1.240.000 €