Gruta
Biały Bór
1 276 €/m² • 192 m² • Dom, Biały Bór • 245.000 € • golek.nieruchomosci.pl
Dom, Biały Bór
192 m² • 245.000 €
2 626 €/m² • 171 m² • Dom, Biały Bór • 449.000 € • golek.nieruchomosci.pl
Dom, Biały Bór
171 m² • 449.000 €
5 443 €/m² • 88 m² • Dom, Biały Bór • 479.000 € • klucz-nieruchomosci.pl (New!)
Dom, Biały Bór
88 m² • 479.000 € (New!)
Łasin
12 821 €/m² • 195 m² • Dom, Łasin • 2.500.000 € • trofeumnieruchomosci.pl
Dom, Łasin
195 m² • 2.500.000 €
Mały Rudnik
4 778 €/m² • 230 m² • Dom, Mały Rudnik • 1.099.000 € • banas24.pl
Dom, Mały Rudnik
230 m² • 1.099.000 €
9 343 €/m² • 198 m² • Dom, Mały Rudnik • 1.850.000 € • lamkowska.pl
Dom, Mały Rudnik
198 m² • 1.850.000 €
Skarszewy
2 458 €/m² • 240 m² • Dom, Skarszewy • 590.000 € • nieruchomosci-apartament.pl
Dom, Skarszewy
240 m² • 590.000 €
Węgrowo
5 680 €/m² • 103 m² • Dom, Węgrowo • 585.000 € • trofeumnieruchomosci.pl
Dom, Węgrowo
103 m² • 585.000 €
Gołębiewo
Gubiny
Kobylanka
Linarczyk
Marusza
2 335 €/m² • 535 m² • Dom, Marusza • 1.249.000 € • nieruchomosci-apartament.pl
Dom, Marusza
535 m² • 1.249.000 €